Klasa 3A (oddział tradycyjny) Wychowawca: Bogdan Maciesowicz

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasa 3a liczy 27 osób. Uczniowie tej klasy są jedyni w swoim rodzaju. Na naszą wyjątkowość składają się przeróżne zainteresowania, takie jak: muzyka, psychologia, motoryzacja, jazda konna, rysunek, sztuka, moda, baristyka. Każda osoba wnosi do klasy swój indywidualizm. Każdy z nas jest inny, ale mimo to znajdujemy między sobą nić porozumienia i kiedy trzeba, zawsze działamy wspólnie. Potrafimy się wspierać. Pomaga nam w tym Pan Bogdan Maciesowicz, który prócz bycia znakomitym nauczycielem fizyki jest wzorowym wychowawcą, któremu można zawsze zaufać.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij