Dziękujemy za teatr

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3
Dzieci Hioba. Wiek XX to pełna emocji sztuka teatralna o tematyce Holocaustu, wystawiana przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Sobotni spektakl o godzinie 17.00, a właściwie nasza partycypacja w nim została przyznana jako nagroda dla szkolnego kółka teatralnego, którym opiekuje się Pani Wielgosz. Pan Dyrektor, Zbigniew Kalandyk postanowił w ten sposób uhonorować 7-osobową grupę teatralną składającą się wyłącznie z płci pięknej za jej działalność medialną na rzecz Liceum, która w roku 2016/2017 okazała się owocna. Jesteśmy bardzo wdzięczne Szkole za wsparcie w rozwoju naszych zainteresowań, pomoc i oczywiście to wyróżnienie. Wszystkie liczymy na to, że w ciągu następnych dwóch lat nauki, nie przestaniemy zaskakiwać Was i siebie samych oryginalnymi pomysłami przyczyniającymi się do rozwoju artystycznego naszej Szkoły jeszcze bardziej.
W imieniu LOB TV
Kasia Złotek

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

WARTO CZYTAĆ

WARTO CZYTAĆ

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do skorzystania z nowego, wzbogaconego, księgozbioru Biblioteki szkolnej. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa...

 
Nabór do oddziałów międzynarodowych

Nabór do oddziałów międzynarodowych

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, od września 2020 roku, daje pozytywnie zmotywowanej do pracy młodzieży, obok kształcenia...

 
 

NASZE SUKCESY »

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b, Mateusz Wasylewicz, zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” w kategorii „Żak”. W...

 
Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Uczniów i ich Rodziców, że w dniu 28 sierpnia 2020r. otrzymaliśmy Decyzję wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij