Nauczyciele w pracy (i) na wakacjach

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Tegoroczne wakacje dla nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale były okazją do uczestnictwa w zagranicznych szkoleniach. Co prawda corocznie wyjeżdżają oni na takie szkolenia, ale 2017 r. był wyjątkowo obfity w aktywności naszych pedagogów.

Aż piętnaścioro z nich wzięło udział w szkoleniach podczas mijających wakacji. Większość szkoleń trwała 2 tygodnie, lecz byli też tacy, którzy wyjeżdżali na 4 tygodnie. Kilkoro nauczycieli odbyło po 2 szkolenia w różnych krajach. Zorganizowano wyjazdy do 3 ośrodków: Malta, Londyn i Bournemouth (Anglia). Szerokie spektrum tematyki szkoleń pozwolił na wybranie dla każdego odpowiedniej formy dokształcania się. Były to zarówno intensywne kursy języka angielskiego, jak również szkolenia metodyczne z zakresu: nauczania języka angielskiego, nauczania dwujęzycznego czy też wykorzystywania nowoczesnych technologii w dydaktyce. Dwóch nauczycieli uczestniczyło w hospitacjach lekcji swoich przedmiotów prowadzonych w brytyjskiej szkole. Poza kursami znalazł się również czas na wypoczynek, zwiedzanie, uczestnictwo w wydarzeniach kulturowych i sportowych oraz spotkania towarzyskie.

Tego typu wyjazdy szkoleniowe możliwe są dzięki aktywności Szkoły w pozyskiwaniu środków Unijnych. Pochodziły one z Europejskiego Funduszu Społecznego, z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), akcja KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej”.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij