Nauczyciele w pracy (i) na wakacjach

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Tegoroczne wakacje dla nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale były okazją do uczestnictwa w zagranicznych szkoleniach. Co prawda corocznie wyjeżdżają oni na takie szkolenia, ale 2017 r. był wyjątkowo obfity w aktywności naszych pedagogów.

Aż piętnaścioro z nich wzięło udział w szkoleniach podczas mijających wakacji. Większość szkoleń trwała 2 tygodnie, lecz byli też tacy, którzy wyjeżdżali na 4 tygodnie. Kilkoro nauczycieli odbyło po 2 szkolenia w różnych krajach. Zorganizowano wyjazdy do 3 ośrodków: Malta, Londyn i Bournemouth (Anglia). Szerokie spektrum tematyki szkoleń pozwolił na wybranie dla każdego odpowiedniej formy dokształcania się. Były to zarówno intensywne kursy języka angielskiego, jak również szkolenia metodyczne z zakresu: nauczania języka angielskiego, nauczania dwujęzycznego czy też wykorzystywania nowoczesnych technologii w dydaktyce. Dwóch nauczycieli uczestniczyło w hospitacjach lekcji swoich przedmiotów prowadzonych w brytyjskiej szkole. Poza kursami znalazł się również czas na wypoczynek, zwiedzanie, uczestnictwo w wydarzeniach kulturowych i sportowych oraz spotkania towarzyskie.

Tego typu wyjazdy szkoleniowe możliwe są dzięki aktywności Szkoły w pozyskiwaniu środków Unijnych. Pochodziły one z Europejskiego Funduszu Społecznego, z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), akcja KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej”.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij