„Maths in English – Maths with a difference”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W bieżącym roku szkolnym rozgrywana jest czwarta edycja konkursu „Maths in English – Maths with a difference”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie.

W tym roku do rywalizacji konkursowej przystąpili także uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.
Na pierwszym etapie najlepiej wypadli uczniowie klasy 3b Waldemar Świder, który uzyskał maksymalną możliwą do zdobycia ilość punktów oraz Paweł Zdunek z wynikiem 14/15.

Wyjątkowo dobry rezultat uzyskał także Michał Machowski, uczeń klasy 1b – absolwent Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale (obecnie Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi).

Aby nie pominąć nikogo z naszej szkolnej czołówki pasjonatów matematyki, podajemy pełny skład reprezentacji LOB, która 16 marca 2018r. weźmie udział w finale rzeczonego konkursu, są to:  Michał Machowski, Jakub Kozak, Aleksandra Wolska, Waldemar Świder oraz Paweł Zdunek.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij