„Maths in English – Maths with a difference”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W bieżącym roku szkolnym rozgrywana jest czwarta edycja konkursu „Maths in English – Maths with a difference”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie.

W tym roku do rywalizacji konkursowej przystąpili także uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.
Na pierwszym etapie najlepiej wypadli uczniowie klasy 3b Waldemar Świder, który uzyskał maksymalną możliwą do zdobycia ilość punktów oraz Paweł Zdunek z wynikiem 14/15.

Wyjątkowo dobry rezultat uzyskał także Michał Machowski, uczeń klasy 1b – absolwent Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale (obecnie Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi).

Aby nie pominąć nikogo z naszej szkolnej czołówki pasjonatów matematyki, podajemy pełny skład reprezentacji LOB, która 16 marca 2018r. weźmie udział w finale rzeczonego konkursu, są to:  Michał Machowski, Jakub Kozak, Aleksandra Wolska, Waldemar Świder oraz Paweł Zdunek.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij