„Maths in English – Maths with a difference”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W bieżącym roku szkolnym rozgrywana jest czwarta edycja konkursu „Maths in English – Maths with a difference”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie.

W tym roku do rywalizacji konkursowej przystąpili także uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.
Na pierwszym etapie najlepiej wypadli uczniowie klasy 3b Waldemar Świder, który uzyskał maksymalną możliwą do zdobycia ilość punktów oraz Paweł Zdunek z wynikiem 14/15.

Wyjątkowo dobry rezultat uzyskał także Michał Machowski, uczeń klasy 1b – absolwent Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale (obecnie Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi).

Aby nie pominąć nikogo z naszej szkolnej czołówki pasjonatów matematyki, podajemy pełny skład reprezentacji LOB, która 16 marca 2018r. weźmie udział w finale rzeczonego konkursu, są to:  Michał Machowski, Jakub Kozak, Aleksandra Wolska, Waldemar Świder oraz Paweł Zdunek.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij