Uczeń sukcesu

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wśród wielu pasjonatów przedmiotów ścisłych uczących się w Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, szczególne miejsce zajmuje Waldemar Świder – uczeń klasy 3b.

Waldek realizuje na poziomie rozszerzonym: fizykę, matematykę i informatykę, przy czym dwa ostatnie przedmioty w systemie dwujęzycznym.

 W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego przystąpił  z powiedzeniem do udziału w wielu konkursach przedmiotowych i interdyscyplinarnych.  Do ważniejszych z nich należy zaliczyć:

Na obecnym etapie Olimpiady, który trwa do 12 lutego 2018, Waldek musi sprostać dwóm niebanalnym zadaniom: wciela się w rolę wikipedysty oraz przygotowuje cyklu materiałów filmowych z zakresu obejmującego m.in.: social media.

  • II Olimpiadę o Diamentowy Indeks AGH (www.diament.agh.edu.pl/ ).
  • IV Rzeszowski Konkurs „Maths in English – Maths with a difference”, w którym uzyskał maksymalną liczbę punktów i przeszedł do Finału (rywalizacja finałowa odbędzie się16 III 2018).

Warto dodać, że potencjał dobrze zapowiadającego się informatyka i jego sukcesy zostały już zauważone na zewnątrz!

Waldek zdecydował się przedłożyć nad feryjny wypoczynek praktyki w Asseco Poland S.A. w Rzeszowie – największej polskiej firmie informatycznej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla różnych sektorów gospodarki.

Życząc dalszych sukcesów  – SEDECZNIE GRATULUJEMY!

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

„Młodzi odkrywcy” (Young explorers) – projekt dla gimnazjastów

„Młodzi odkrywcy” (Young explorers) – projekt dla gimnazjastów

„Młodzi odkrywcy” (Young explorers) Projekt edukacyjny Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale dla gimnazjalistów ...

 
Rekolekcje Wielkopostne 2018

Rekolekcje Wielkopostne 2018

Rekolekcje w parafii pw. Stanisława B.M. w Boguchwale 22-25 luty 2018r.

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń sukcesu

Uczeń sukcesu

Wśród wielu pasjonatów przedmiotów ścisłych uczących się w Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, szczególne miejsce zajmuje...

 
„Maths in English – Maths with a difference”

„Maths in English – Maths with a difference”

W bieżącym roku szkolnym rozgrywana jest czwarta edycja konkursu „Maths in English – Maths with a difference”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij