Klasa 2A (oddział tradycyjny) wychowawca: Marta Fijałkowska (wz. Tomasz Konowalik)

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasa 2 a to grupa 12 młodych osób, która we wrześniu 2020r. z wielkim zaangażowaniem wyruszyła w drogę dalszej edukacji w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale. Wśród nas jest 7 dziewcząt i 5 chłopców. Pochodzimy z różnych zakątków. Każdego dnia przybywając w to miejsce, jesteśmy pozytywnie nastawieni do nowych wyzwań, oczekujących na nas w murach tej szkoły. Posiadamy różnorodne zainteresowania, pasje i co oczywiste charaktery. Pomimo różnic występujących pomiędzy nami zawsze potrafimy okazać bezinteresowną pomoc, wielkoduszność i wyrozumiałość. Cały nasz zespół wyróżnia przede wszystkim koleżeńskość, dążenie do sukcesu, ale według zasad fair play. W tym miejscu należy zaznaczyć, iż wszystkich uczniów naszej klasy cechuje wysoki poziom empatii na sytuację swoich kolegów. Tutaj z pewnością każdy odnajdzie bratnią duszę oraz bezwarunkowe koleżeństwo, a nawet przyjaźń.

Rozpoczęta przez nas nauka w tej placówce pochłonęła poszczególnych uczniów w kierunku realizowania konkretnych celów. Jedni z nas wybrali szerszą ofertę humanistyczną – podczas, gdy pozostali zagłębili się w tematyce ścisłej. Powyższe pokazuje jednak wspólny wysiłek prowadzący do dobrej przyszłości – bo przecież ona pozostaje w marzeniach ogółu młodych ludzi. Liceum jest w stanie pomóc swoim wychowankom dotrzeć do takiej zaplanowanej przez nas wizji. To miejsce jest najlepszym wyborem wytyczonej wędrówki w dorosłość. Liceum w Boguchwale tworzą: wspaniała młodzież, wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska, przyjazna atmosfera w całym obiekcie oraz wyjątkowa zabytkowa zabudowa z zielonym otoczeniem. Warto było tutaj aplikować i zostać przyjętym w poczet uczniów.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij