Razem możemy więcej!

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale również w tym roku, w okresie przedświątecznym,  aktywnie włączyli się w pomoc potrzebującym. Za sprawą Samorządu Uczniowskiego, Liceum we współpracy ze Szkołą Podstawową Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, wzięło udział w kolejnym już finale „Szlachetnej Paczki”. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz pracowników, udało się obdarować wybraną przez nas osobę niezbędnymi dla niej rzeczami. Zakupiliśmy m.in. telefon komórkowy przystosowany do potrzeb osób starszych. Oprócz tego podarowaliśmy artykuły spożywcze, środki czystości, artykuły codziennej higieny, a także pościel.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego udało się także zebrać mnóstwo zabawek i innych prezentów, które zostały przekazane dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej  im. dr. Henryka Hanasiewicza w  Rzeszowie, w czasie specjalnie w tym celu zorganizowanej wizyty św. Mikołaja.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomagania innym poprzez wsparcie inicjatywy SU oraz przynoszenie potrzebnych rzeczy. Materialne wyrazy pamięci, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć, trafiła do potrzebujących. Nam pozostała radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tych szlachetnych działaniach.

SU

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała...

 
Dlaczego LOB ?

Dlaczego LOB ?

„Śród takich pół przed laty, nad brzegiem ruczaju, Na pagórku niewielkim, we brzozowym gaju, Stał dwór szlachecki….” I…. stoi do dziś!  Dlaczego...

 
 

NASZE SUKCESY »

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała...

 
Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

9 stycznia 2020r. ogłoszono Ranking Liceów Ogólnokształcących – 2020 – Perspektywy. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij