Razem możemy więcej!

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale również w tym roku, w okresie przedświątecznym,  aktywnie włączyli się w pomoc potrzebującym. Za sprawą Samorządu Uczniowskiego, Liceum we współpracy ze Szkołą Podstawową Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, wzięło udział w kolejnym już finale „Szlachetnej Paczki”. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz pracowników, udało się obdarować wybraną przez nas osobę niezbędnymi dla niej rzeczami. Zakupiliśmy m.in. telefon komórkowy przystosowany do potrzeb osób starszych. Oprócz tego podarowaliśmy artykuły spożywcze, środki czystości, artykuły codziennej higieny, a także pościel.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego udało się także zebrać mnóstwo zabawek i innych prezentów, które zostały przekazane dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej  im. dr. Henryka Hanasiewicza w  Rzeszowie, w czasie specjalnie w tym celu zorganizowanej wizyty św. Mikołaja.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomagania innym poprzez wsparcie inicjatywy SU oraz przynoszenie potrzebnych rzeczy. Materialne wyrazy pamięci, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć, trafiła do potrzebujących. Nam pozostała radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tych szlachetnych działaniach.

SU

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij