Nabór na rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Poczynając od dnia 29 kwietnia rusza nabór do klas dwujęzycznych tworzonych przez Liceum.
Uwaga! Wnioski o przyjęcie można składać jedynie do 15 maja br.

Natomiast kandydaci ubiegający się o przyjęcie do klas tradycyjnych mogą składać niezbędne dokumenty od 13 maja do 19 czerwca br.

Instrukcja dla kandydatów, którzy chcą dokonać samodzielnej rejestracji w systemie naboru elektronicznego:

  1. Załóż konto na stronie internetowej www.podkarpacie.edu.com.pl – możesz zrobić to także poprzez odpowiednią zakładkę dostępną na stronie Liceum (Nabór elektroniczny).
  2. Wybierz oddział, do którego chcesz kandydować (możesz także wskazać zarówno oddział tradycyjny jak i dwujęzyczny ustawiając je w układzie preferencyjnym). Wypełnij i wydrukuj wniosek z systemu. Następnie wypełnij odrębny Wniosek o przyjęcie  do Liceum (wzory dokumentów do pobrania na stronie Szkoły w zakładce Rekrutacja oraz w Sekretariacie). Nie zapomnij uzyskać popisów rodziców / opiekunów prawnych we wszystkich wymaganych miejscach. Obydwa dokumenty przynieś do Sekretariatu Liceum – nawet jeśli nie jest ono Twoją szkołą pierwszego wyboru.
  3. Kandydacie ubiegający się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej – nie zapominaj także o czekającym Cię sprawdzianie kompetencji językowych: 29.05.2019 r. Swój rezultat będziesz mógł sprawdzić 6 czerwca 2019r.
  4. Po otrzymaniu świadectwa ze szkoły, zaloguj się ponownie do systemu i przepisz do odpowiedniego formularza oceny, wyniki egzaminu zewnętrznego oraz informacje o szczególnych osiągnięciach. Następnie przynieś kopię świadectwa oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu do Liceum.
  5. 5 lipca możesz sprawdzić, czy zostałeś zakwalifikowany do Liceum. Jeżeli proces rekrutacji przebiegł dla Ciebie pomyślnie, możesz potwierdzić wolę podjęcia u nas nauki. W tym celu dostarcz oryginał świadectwa ukończenia odpowiednio szkoły podstawowej lub gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego (masz na to czas do 10 lipca, do godziny 14:00).
Uwaga! Wszystkie czynności związane z rekrutacją można wykonać w Sekretariacie Liceum, korzystając z profesjonalnej pomocy wyznaczonych do tego osób.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Jesteśmy eko – zbiórka makulatury

Jesteśmy eko – zbiórka makulatury

Przez cały najbliższy tydzień trwa w Liceum zbiórka starych czasopism, zeszytów, podręczników i książek. Środki ze sprzedaży makulatury zostaną przeznaczone...

 
Zajęcia z terenoznawstwa w LOB

Zajęcia z terenoznawstwa w LOB

W ramach projektu: „Wyższa jakość edukacji w Gminie Boguchwała”, w roku szkolym 2019/20, w Liceum realizowany jest szereg zajęć rozwijających dla uczniów....

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij