Zajęcia w LOB w ramach klas patronackich WSIiZ

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

29 kwietnia 2019r. w murach LOB miał miejsce wykład otwarty nt. „zarządzania lotnictwem”. Spotkanie miało na celu przede wszystkim przedstawienie tego oryginalnego zawodu, a w konsekwencji zachęcenie uczniów klas drugich do wybrania w przyszłości studiów na prestiżowym, anglojęzycznym kierunku Zarządzanie lotnictwem w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Dzięki studiom z zakresu Aviation Management student może dołączyć do elitarnego grona osób posiadających kierunkowe wykształcenie w tym zakresie (to czwarta uczelnia w Europie i pierwsza w kraju, która uruchomiła taką specjalność). Podstawowa wiedza z obszaru ekonomii stanowi bazę dla specjalistycznych umiejętności z obszaru zarządzania lotnictwem, w szczególności: obsługi lotnisk i linii lotniczych.

W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się także  sporo o różnych ciekawych zagadnieniach, które mogą się przydać każdemu planującemu podróż samolotem.

Zajęcia prowadzone były przez Pana Marcina Smulskiego, wykładowcę WSIiZ.

 

Kinga Sarna
Klasa IIb

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała...

 
Dlaczego LOB ?

Dlaczego LOB ?

„Śród takich pół przed laty, nad brzegiem ruczaju, Na pagórku niewielkim, we brzozowym gaju, Stał dwór szlachecki….” I…. stoi do dziś!  Dlaczego...

 
 

NASZE SUKCESY »

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała...

 
Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

9 stycznia 2020r. ogłoszono Ranking Liceów Ogólnokształcących – 2020 – Perspektywy. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij