Zajęcia w LOB w ramach klas patronackich WSIiZ

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

29 kwietnia 2019r. w murach LOB miał miejsce wykład otwarty nt. „zarządzania lotnictwem”. Spotkanie miało na celu przede wszystkim przedstawienie tego oryginalnego zawodu, a w konsekwencji zachęcenie uczniów klas drugich do wybrania w przyszłości studiów na prestiżowym, anglojęzycznym kierunku Zarządzanie lotnictwem w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Dzięki studiom z zakresu Aviation Management student może dołączyć do elitarnego grona osób posiadających kierunkowe wykształcenie w tym zakresie (to czwarta uczelnia w Europie i pierwsza w kraju, która uruchomiła taką specjalność). Podstawowa wiedza z obszaru ekonomii stanowi bazę dla specjalistycznych umiejętności z obszaru zarządzania lotnictwem, w szczególności: obsługi lotnisk i linii lotniczych.

W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się także  sporo o różnych ciekawych zagadnieniach, które mogą się przydać każdemu planującemu podróż samolotem.

Zajęcia prowadzone były przez Pana Marcina Smulskiego, wykładowcę WSIiZ.

 

Kinga Sarna
Klasa IIb

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij