Wyjazd integracyjny – informacje dla uczestników

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wszystkich uczniów, którzy zadeklarowali swój udział w tegorocznym wyjeździe integracyjnym, prosimy o przybycie w dniu wyjazdu (31 sierpnia), na miejsce zbiórki (plac przed Pałacem Lubomirskich w Boguchwale), na godzinę 6.50. Wyjazd – godz. 7.00.

Ze względu na znaczną liczbę uczestników, absolwenci szkół podstawowych i gimnazjum podróżować będą do miejsca docelowego odrębnymi autokarami. Stąd prośba organizacyjna o grupowanie się już przed siedzibą Szkoły według tej zasady. Na tej podstawie sporządzone zostały imienne listy uczestników oraz wyznaczono opiekunów.

Opiekę nad młodzieżą w czasie całego wyjazdu sprawować będą nauczyciele Liceum. Dodatkową opiekę, w miejscu realizacji mnogich aktywności, zapewniać będą organizatorzy i instruktorzy.

Uczniów prosimy o zabranie z sobą zestawu odzieży adekwatnego do aury i charakteru wyjazdu.
Zaplanowane dla uczestników atrakcje wiążą się z perspektywą znacznego zabrudzenia/przemoczenia ubrań. Stąd prośba o wyposażenie dzieci w buty na zmianę i ubrania, które mogą bez większego uszczerbku dla garderoby dziecka ulec zniszczeniu na skutek udziału w zabawie. Zasadne jest także zabranie z sobą ciepłej bluzy, nieprzemakalnej kurtki (część zajęć będzie mieć miejsce po zmroku).

Planowany powrót do  Boguchwały: 1 września, ok. godz. 17.00.

LOB

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Michał Machowski walczy w dwóch ogólnopolskich konkursach matematycznych

Michał Machowski walczy w dwóch ogólnopolskich konkursach matematycznych

Miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIIb, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, reprezentował Szkołę...

 
ZAGRANICZNE SZKOLENIA NAUCZYCIELI – 2020

ZAGRANICZNE SZKOLENIA NAUCZYCIELI – 2020

Od kilku lat zimowe jak i wakacyjne przerwy od zajęć dydaktyczno-wychowawczych to dla nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
 

NASZE SUKCESY »

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

9 stycznia 2020r. ogłoszono Ranking Liceów Ogólnokształcących – 2020 – Perspektywy. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla absolwentki LOB

Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla absolwentki LOB

Kolejną dumą Liceum w Boguchwale staje się Absolwentka 2019 – Kinga Ślusarczyk. Bardzo miło nam poinformować, że 10 grudnia 2019 roku Kinga odebrała stypendium...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij