Wyjazd integracyjny – informacje dla uczestników

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wszystkich uczniów, którzy zadeklarowali swój udział w tegorocznym wyjeździe integracyjnym, prosimy o przybycie w dniu wyjazdu (31 sierpnia), na miejsce zbiórki (plac przed Pałacem Lubomirskich w Boguchwale), na godzinę 6.50. Wyjazd – godz. 7.00.

Ze względu na znaczną liczbę uczestników, absolwenci szkół podstawowych i gimnazjum podróżować będą do miejsca docelowego odrębnymi autokarami. Stąd prośba organizacyjna o grupowanie się już przed siedzibą Szkoły według tej zasady. Na tej podstawie sporządzone zostały imienne listy uczestników oraz wyznaczono opiekunów.

Opiekę nad młodzieżą w czasie całego wyjazdu sprawować będą nauczyciele Liceum. Dodatkową opiekę, w miejscu realizacji mnogich aktywności, zapewniać będą organizatorzy i instruktorzy.

Uczniów prosimy o zabranie z sobą zestawu odzieży adekwatnego do aury i charakteru wyjazdu.
Zaplanowane dla uczestników atrakcje wiążą się z perspektywą znacznego zabrudzenia/przemoczenia ubrań. Stąd prośba o wyposażenie dzieci w buty na zmianę i ubrania, które mogą bez większego uszczerbku dla garderoby dziecka ulec zniszczeniu na skutek udziału w zabawie. Zasadne jest także zabranie z sobą ciepłej bluzy, nieprzemakalnej kurtki (część zajęć będzie mieć miejsce po zmroku).

Planowany powrót do  Boguchwały: 1 września, ok. godz. 17.00.

LOB

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
CzytajPL

CzytajPL

Zauważyliście już duże żółte plakaty z hasłem CZYTAJ PL? Liceum w Boguchwale po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji „CZYTAJ.PL”, promującej...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij