Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W imieniu swoim oraz całej społeczności szkolnej, zapraszam wszystkich uczniów, ich rodziców oraz sympatyków Liceum w Boguchwale, na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Szczególnie serdecznie zapraszam wszystkich nowoprzyjętych uczniów klas pierwszych oraz siódmej dwujęzycznej, którzy w tym roku dołączą do naszej szkolnej rodziny.

Ksiądz proboszcz zaprasza uczniów, rodziców i pracowników wszystkich boguchwalskich szkół na mszę św. w poniedziałek, 2 września 2019r., na godz. 8.00.

Nasza szkolna uroczystość będzie mieć miejsce tegoż dnia., o godzinie 9.00, w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, tj. w Pałacu Lubomirskich (spotykamy się na dziedzińcu przed głównym wejściem).

Po oficjalnym otwarciu nowego roku szkolnego, poszczególne klasy spotkają się w wyznaczonych sobie pracowniach z wychowawcami. Wykaz sal zostanie zakomunikowany 2 września.

dr Michał Figura
Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

IX MTB Boguchwała

IX MTB Boguchwała

 
WARSZTATY MATEMATYCZNE  W LOB

WARSZTATY MATEMATYCZNE W LOB

W dniu 12 września 2019r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale dla wszystkich chętnych uczniów odbyły się Warsztaty Matematyczne...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij