Zajęcia z terenoznawstwa w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W ramach projektu: „Wyższa jakość edukacji w Gminie Boguchwała”, w roku szkolym 2019/20, w Liceum realizowany jest szereg zajęć rozwijających dla uczniów. Dla osób szczególnie zainteresowanych geografią zaplanowano zajęcia pod nazwą: Terenoznawstwo.

W sobotę 19.10. odbyło się drugie z cyklu spotkań z zakresu terenoznawstwa. Tym razem wszyscy uczestnicy pod czujnym okiem dr Teresy Mitury i dr Małgorzaty Buczek – Kowalik pracowali nad odkrywkami glebowymi. Z zaangażowaniem i zapałem kopaliśmy i zasypywaliśmy doły, mierzyliśmy, opisywaliśmy, a przy okazji dobrze się bawiliśmy. Efektem naszej pracy było sporządzenie czterech opisów profili glebowych wykonanych w okolicy naszej szkoły. Igor, uczeń klasy 7d SPM towarzyszył nam w pracach w roli dokumentalisty, rejestrując wszystko na swoim aparacie. Kolejne zajęcia już niedługo.

Zapraszamy!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Michał Machowski walczy w dwóch ogólnopolskich konkursach matematycznych

Michał Machowski walczy w dwóch ogólnopolskich konkursach matematycznych

Miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIIb, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, reprezentował Szkołę...

 
ZAGRANICZNE SZKOLENIA NAUCZYCIELI – 2020

ZAGRANICZNE SZKOLENIA NAUCZYCIELI – 2020

Od kilku lat zimowe jak i wakacyjne przerwy od zajęć dydaktyczno-wychowawczych to dla nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
 

NASZE SUKCESY »

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

9 stycznia 2020r. ogłoszono Ranking Liceów Ogólnokształcących – 2020 – Perspektywy. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla absolwentki LOB

Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla absolwentki LOB

Kolejną dumą Liceum w Boguchwale staje się Absolwentka 2019 – Kinga Ślusarczyk. Bardzo miło nam poinformować, że 10 grudnia 2019 roku Kinga odebrała stypendium...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij