Zajęcia z terenoznawstwa w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W ramach projektu: „Wyższa jakość edukacji w Gminie Boguchwała”, w roku szkolym 2019/20, w Liceum realizowany jest szereg zajęć rozwijających dla uczniów. Dla osób szczególnie zainteresowanych geografią zaplanowano zajęcia pod nazwą: Terenoznawstwo.

W sobotę 19.10. odbyło się drugie z cyklu spotkań z zakresu terenoznawstwa. Tym razem wszyscy uczestnicy pod czujnym okiem dr Teresy Mitury i dr Małgorzaty Buczek – Kowalik pracowali nad odkrywkami glebowymi. Z zaangażowaniem i zapałem kopaliśmy i zasypywaliśmy doły, mierzyliśmy, opisywaliśmy, a przy okazji dobrze się bawiliśmy. Efektem naszej pracy było sporządzenie czterech opisów profili glebowych wykonanych w okolicy naszej szkoły. Igor, uczeń klasy 7d SPM towarzyszył nam w pracach w roli dokumentalisty, rejestrując wszystko na swoim aparacie. Kolejne zajęcia już niedługo.

Zapraszamy!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
CzytajPL

CzytajPL

Zauważyliście już duże żółte plakaty z hasłem CZYTAJ PL? Liceum w Boguchwale po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji „CZYTAJ.PL”, promującej...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij