Towarzystwo Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale Organizacją Pożytku Publicznego

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Ty też możesz wesprzeć statutową działalność Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale. Wystarczy, że zdecydujesz się przekazać 1% swojego podatku lub zainspirujesz do takiego kroku swoich bliskich i znajomych. TP LOB, działające na rzecz rozwoju edukacji, powstało w 2012r. jako element społecznego wsparcia dla młodego podówczas organizmu Liceum w Boguchwale. Obecnie m.in. żywo wspiera zabiegi społeczności szkolnej związane z wdrożeniem kursu matury międzynarodowej.
Towarzystwo jest uwzględnione w wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2019 rok w 2020 roku. TP LOB widnieje pod numerem KRS: 0000424591.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacja dla kandydatów

Informacja dla kandydatów

Przypominamy, że drugi termin sprawdzianu kompetencji językowych, w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, wyznaczono na dzień...

 
Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij