#Razem na Święta

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale uczestniczyło w grudniu 2019r. w akcji „Razem na Święta”. Przedsięwzięcie zainicjowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Akces do niego zgłosiło aż 10 250 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju i z zagranicy. W akcję pomocy potrzebującym zaangażowało się ponad 1,1 mln uczniów oraz wielu nauczycieli, wychowawców i innych pracowników szkół.

W ramach realizacji przedświątecznego programu pomocy potrzebującym, samorząd uczniowski LOB przystąpił do przygotowania „Szlachetniej Paczki” oraz zgromadził gwiazdkowe prezenty na rzecz domu dziecka w Rzeszowie.

Dziękujemy wszystkim uczniom za pomoc i prezenty dla podopiecznych, a ja ze swojego miejsca pragnę podziękować Bartkowi Leśniakowi, bez którego by to nie wyszło, za przeprowadzenie akcji w Liceum skąd wywodzi się tradycja Mikołajkowej zbiórki!
Adrian Ślęzak

Więcej o akcji pod linkiem:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=130207738433378&id=105230950931057

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2020 – podsumowanie

Matura 2020 – podsumowanie

W czerwcu 2020r., do egzaminów z wszystkich przedmiotów obowiązkowych przystąpiło łącznie 259272 tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych (liceów...

 
Informacja dla kandydatów

Informacja dla kandydatów

Przypominamy, że 12 sierpnia, zostaną podane przez komisję rekrutacyjną do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia. Listy te...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij