#Razem na Święta

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale uczestniczyło w grudniu 2019r. w akcji „Razem na Święta”. Przedsięwzięcie zainicjowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Akces do niego zgłosiło aż 10 250 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju i z zagranicy. W akcję pomocy potrzebującym zaangażowało się ponad 1,1 mln uczniów oraz wielu nauczycieli, wychowawców i innych pracowników szkół.

W ramach realizacji przedświątecznego programu pomocy potrzebującym, samorząd uczniowski LOB przystąpił do przygotowania „Szlachetniej Paczki” oraz zgromadził gwiazdkowe prezenty na rzecz domu dziecka w Rzeszowie.

Dziękujemy wszystkim uczniom za pomoc i prezenty dla podopiecznych, a ja ze swojego miejsca pragnę podziękować Bartkowi Leśniakowi, bez którego by to nie wyszło, za przeprowadzenie akcji w Liceum skąd wywodzi się tradycja Mikołajkowej zbiórki!
Adrian Ślęzak

Więcej o akcji pod linkiem:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=130207738433378&id=105230950931057

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Fizyka – „Eksperyment i obserwacja”

Fizyka – „Eksperyment i obserwacja”

Rozwój fizyki nowoczesnej zaczął się w czasach Galileusza i Newtona (XVII wiek) od wprowadzenia doświadczeń (oraz matematyki) do badania i wyjaśniania praw...

 
Informacja

Informacja

Godziny pracy Sekretariatu Liceum w okresie ferii zimowych 2020r. 13 -17.01.2020r., godz. 7.30-15.00 20-23.01.-2020r., godz. 8.00-15.00. 24.01.2020r. – nieczynne  

 
 

NASZE SUKCESY »

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

9 stycznia 2020r. ogłoszono Ranking Liceów Ogólnokształcących – 2020 – Perspektywy. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla absolwentki LOB

Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla absolwentki LOB

Kolejną dumą Liceum w Boguchwale staje się Absolwentka 2019 – Kinga Ślusarczyk. Bardzo miło nam poinformować, że 10 grudnia 2019 roku Kinga odebrała stypendium...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij