Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

We wtorek, 4 lutego 2020 r., w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół średnich z województwa podkarpackiego. Wręczenia dyplomów stypendialnych dokonały Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki i Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkół kończących się maturą, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole lub wykazali się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej z dziedzin wiedzy.

O przyznaniu stypendiów decydowały wyniki uzyskane w roku szkolnym 2018/2019. Spośród uczniów Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, wyróżnienie to przypadło Michałowi Machowskiemu, który nie tylko uzyskał najwyższą średnią, ale z powodzeniem startował w imponującej ilości konkursów i olimpiad przedmiotowych, raz po raz dodając, do już posiadanych, kolejne tytuły i wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2020 – podsumowanie

Matura 2020 – podsumowanie

W czerwcu 2020r., do egzaminów z wszystkich przedmiotów obowiązkowych przystąpiło łącznie 259272 tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych (liceów...

 
Informacja dla kandydatów

Informacja dla kandydatów

Przypominamy, że 12 sierpnia, zostaną podane przez komisję rekrutacyjną do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia. Listy te...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij