Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

We wtorek, 4 lutego 2020 r., w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół średnich z województwa podkarpackiego. Wręczenia dyplomów stypendialnych dokonały Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki i Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkół kończących się maturą, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole lub wykazali się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej z dziedzin wiedzy.

O przyznaniu stypendiów decydowały wyniki uzyskane w roku szkolnym 2018/2019. Spośród uczniów Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, wyróżnienie to przypadło Michałowi Machowskiemu, który nie tylko uzyskał najwyższą średnią, ale z powodzeniem startował w imponującej ilości konkursów i olimpiad przedmiotowych, raz po raz dodając, do już posiadanych, kolejne tytuły i wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Gra strategiczna „Intermarium”

Gra strategiczna „Intermarium”

W ubiegłą środę (22.09.2021 r.) uczniowie klas pierwszych mieli okazję zagrać w grę pod tytułem „Intermarium”, która jest wielkoformatową grą planszową....

 
Zwolnieni z teorii

Zwolnieni z teorii

Zwolnieni z Teorii to Olimpiada, w ramach której uczniowie sami organizują własne projekty społeczne. W celu realizacji swojego pomysłu, uczestnicy korzystają...

 
 

NASZE SUKCESY »

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Kangur Matematyczny na stałe wpisał się w grupę konkursów matematycznych, w których corocznie biorą udział uzdolnieni matematycznie uczniowie Liceum Ogólnokształcącego...

 
Wyróżnienie w konkursie historycznym

Wyróżnienie w konkursie historycznym

Oliwier Kąkol (klasa 2C) został wyróżniony przez organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG”. Oliwier zdobył 27 punktów. Najlepsi...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij