nabór do klasy siódmej dwujęzycznej

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale – spadkobierczyni tradycji i doświadczeń Gimnazjum Dwujęzycznego – prowadzi nabór na rok szkolny 2022/2023 do klasy siódmej dwujęzycznej. Szkoła Podstawowa kontynuuje filozofię edukacyjną GDB.  Każdy kolejny rok swojej działalności znaczy nowymi sukcesami uczniów, jak również wdrażaniem nietuzinkowych rozwiązań organizacyjnych i dydaktycznych.

Uczeń decydujący się na kształcenie dwujęzyczne, znajdzie miejsce w klasie kameralnej, skupiającej maksymalnie 12 osób. Za poziom merytoryczny zajęć w klasach dwujęzycznych odpowiadają nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale – szkoły z dziewięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu dwujęzycznym, realizującej program matury międzynarodowej.

W powszechnym przekonaniu zespołu pedagogicznego, nauka w klasach dwujęzycznych Szkoły Podstawowej, jest naturalnym krokiem prowadzącym do kontynuacji jej w prestiżowych oddziałach Liceum.

Myśląc o przyszłości edukacyjnej własnego dziecka, warto już dziś rozważyć aplikację do klasy 7-dwujęzycznej (pałacowej) działającej przy Liceum.

Więcej informacji o ofercie edukacyjnej: http://sp.montessori.boguchwala.pl/

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij