Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała Smary City – Rekonfigurowany dynamicznie system monitoringu bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego z detekcją źródeł, emitentów i wydzieleniem obszarów bezpieczeństwa”.

Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego na obszarze miasta Boguchwała. Projekt zakłada m.in. prowadzenie pomiarów, utworzenie mobilnej aplikacji oraz przeprowadzenie różnych akcji społecznych.

W ramach projektu odbył się  także konkurs plastyczny „Smart City w moim Mieście” skierowany do uczniów szkół podstawowych i Liceum. Konkurs został podzielony na 3 kategorie wiekowe: uczniowie klas I-III SP, uczniowie klas IV-VIII oraz uczniowie LO.
W konkursie wzięło udział 131 uczestników. Prace plastyczne oceniała szeroka komisja konkursowa złożona z przedstawicieli organów władz samorządowych Gminy Boguchwała, instytucji kultury i reprezentantów środowiska oświatowego. Grono to wyłoniło laureatów konkursu. W kategorii klas I-III LO nagrodzono:

Piotra Siutaja ucznia klasy IIb dwujęzycznej (I miejsce), Aleksandrę Pociask i Klaudię Kubicką.

Ze względu na bardzo wysoki poziom prac plastycznych, Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Agnieszka Czarnik-Buż, przyznała wyróżnienia, a wśród tak uhonorowanych  znalazła się także Wiktora Nazimek uczennica klasy 1d LOB po SP (dwujęzycznej).

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy! Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie także tym uczestnikom Konkursu, dla których zabrakło miejsca na podium.

(Tekst opracowany w oparciu o materiał Organizatora Konkursu)

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij