Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała Smary City – Rekonfigurowany dynamicznie system monitoringu bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego z detekcją źródeł, emitentów i wydzieleniem obszarów bezpieczeństwa”.

Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego na obszarze miasta Boguchwała. Projekt zakłada m.in. prowadzenie pomiarów, utworzenie mobilnej aplikacji oraz przeprowadzenie różnych akcji społecznych.

W ramach projektu odbył się  także konkurs plastyczny „Smart City w moim Mieście” skierowany do uczniów szkół podstawowych i Liceum. Konkurs został podzielony na 3 kategorie wiekowe: uczniowie klas I-III SP, uczniowie klas IV-VIII oraz uczniowie LO.
W konkursie wzięło udział 131 uczestników. Prace plastyczne oceniała szeroka komisja konkursowa złożona z przedstawicieli organów władz samorządowych Gminy Boguchwała, instytucji kultury i reprezentantów środowiska oświatowego. Grono to wyłoniło laureatów konkursu. W kategorii klas I-III LO nagrodzono:

Piotra Siutaja ucznia klasy IIb dwujęzycznej (I miejsce), Aleksandrę Pociask i Klaudię Kubicką.

Ze względu na bardzo wysoki poziom prac plastycznych, Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Agnieszka Czarnik-Buż, przyznała wyróżnienia, a wśród tak uhonorowanych  znalazła się także Wiktora Nazimek uczennica klasy 1d LOB po SP (dwujęzycznej).

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy! Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie także tym uczestnikom Konkursu, dla których zabrakło miejsca na podium.

(Tekst opracowany w oparciu o materiał Organizatora Konkursu)

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij