Matura 2020 w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Matura 2020 zdążyła znaleźć sobie trwałe miejsce w historii i to jeszcze na długo przed tym, nim uczniowie zasiedli pierwszy raz w ławach egzaminacyjnych.
Matury, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne i wynikające z niego decyzje władz, odnoszące się tak do funkcjonowania szkół, jak i do organizacji egzaminów końcowych, są przeprowadzane nie w maju, a w czerwcu. W dodatku odbywają się w restrykcyjnie przestrzeganym reżimie sanitarnym, któremu podporządkowane jest całe życie szkoły.
Pierwotny harmonogram zakładał, że maturzyści rozpoczną swoje zmagania już 4 maja 2020r., a zatem tuż po zakończeniu nauki w Liceum, tymczasem do pierwszego egzaminu (z języka polskiego) przystąpili dopiero 8 czerwca. Sesja egzaminacyjna, dla większości absolwentów Liceum w Boguchwale, zakończy się dopiero 29 czerwca egzaminami zdawanymi w języku angielskim z matematyki, geografii i fizyki. W tym roku maturę zdaje pięćdziesięciu absolwentów LOB-u. Ponadto chęć przystąpienia do wybranych egzaminów zgłosił cały szereg absolwentów z lat minionych, którzy zabiegają o podwyższenie swoich pierwotnych rezultatów lub walczą o jak najlepsze wyniki z przedmiotów, których wcześniej nie zdawali.

 

W 2020 r. egzamin maturalny jest realizowany wyłącznie w części pisemnej. Tym samym zamiast wyniku z egzaminów ustnych, absolwenci znajdą na swoich świadectwach dojrzałości adnotację: „W 2020 r. egzaminu nie przeprowadzano”.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij