Informacje dla kandydatów

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który pokrywał się w tym roku z egzaminami ósmoklasisty, informujemy o możliwości wypełnienia wyłącznie papierowego wniosku o przyjęcie. Złożenie takiego wniosku pozwala na przystąpienie do sprawdzianu kompetencji językowych. Wnioski złożone w tej formie, zostaną zarejestrowane  w systemie elektronicznym przez Liceum.

Natomiast nabór do klasy tradycyjnej, zgodnie z harmonogramem, jest nadal realizowany za pośrednictwem platformy Vulcan.

Wszystkim kandydatom przypominamy, że sprawdzian kompetencji językowych odbędzie się 3 lipca o godz. 9.00.

Kandydaci powinni pojawić się przed siedzibą Liceum nie wcześniej niż na pół godziny przed wyznaczonym rozpoczęciem egzaminu, nie później jednak niż o 8.50. Przed budynkiem szkoły należy zachować zasady bezpieczeństwa sanitarnego i stosować się do wszystkich poleceń wydawanych przez pracowników Liceum. Kandydaci będą wpuszczani pojedynczo do wyznaczonych im sal według listy imiennej, po uprzednim sprawdzeniu tożsamości i dezynfekcji rąk. Uczniowie są zobowiązani do zasłaniania twarzy do momentu zajęcia miejsca w wyznaczonej sali egzaminacyjnej. Wszelkie problemy zdrowotne, w tym alergie oraz choroby wykluczające stosowanie przez kandydata osłony na twarz, należy zgłosić w sekretariacie Liceum najpóźniej na dzień przed egzaminem.

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji, niedostarczone wcześniej do Liceum, w tym świadectwa potwierdzające ukończenie klasy 8, można będzie przekazać pracownikom Liceum w dniu egzaminu.

Dla osób, które nie będą mogły z przyczyn od nich niezależnych, przystąpić do sprawdzianu kompetencji językowych 3 lipca, przewidziano termin dodatkowy (29. lipca).

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij