Gra miejska „Boguchwała – Smart City w stronę ekologii”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Gmina Boguchwała zaprasza do wzięcia udziału w Grze Miejskiej „Boguchwała – Smart City w stronę ekologii”. Wraz z rodziną lub znajomymi sprawdź swoją wiedzę o ekologii i Boguchwale i zdobądź atrakcyjne nagrody.

Celem Gry Miejskiej jest przybliżenie zagadnień związanych z poprawą bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego na obszarze miasta Boguchwała. Gra została zorganizowana w ramach projektu „Boguchwała Smart City – rekonfigurowany dynamicznie system monitoringu bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego z detekcją źródeł, emitentów i wydzieleniem obszarów bezpieczeństwa” dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Gra odbędzie się w sobotę 29 sierpnia 2020 roku na terenie miasta Boguchwała. Rozpoczęcie na Rynku Miejskim o godz. 13:00. Zadaniem uczestników będzie poruszanie się pomiędzy poszczególnymi punktami kontaktowymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Za każde wykonane zadanie uczestnicy otrzymują punkty. Grę wygra zespół, który zaliczy po kolei wszystkie punkty kontaktowe zgodnie z otrzymaną mapą oraz uzyska największą ilość punktów.

Super nagrody:

  • za zajęcie I miejsca – smartwatch dla wszystkich członków zespołu,
  • za zajęcie II miejsca – głośnik bluetooth dla wszystkich członków zespołu,
  • za zajęcie III miejsca – słuchawki bezprzewodowe dla wszystkich członków zespołu.

W grze może wziąć udział 25 zespołów. Każdy zespół składa się z 4 mieszkańców Gminy Boguchwała – kapitana oraz 3 członków zespołu. W grze mogą brać udział zespoły, które zarejestrowały się na stronie www.smart.boguchwala.pl oraz zespoły, które przyjdą na start gry – jednak tylko w przypadku wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin, niezbędne dokumenty oraz rejestracja dostępne na stronie www.smart.boguchwala.pl.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

X MTB – 20.09.2020

X MTB – 20.09.2020

 
Rekrutacja uzupełniająca Politechnika Rzeszowska

Rekrutacja uzupełniająca Politechnika Rzeszowska

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia na Politechnice Rzeszowskiej, która potrwa do 30 września 2020 r. To doskonała...

 
 

NASZE SUKCESY »

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Uczniów i ich Rodziców, że w dniu 28 sierpnia 2020r. otrzymaliśmy Decyzję wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej...

 
LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij