Informacja dla kandydatów

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Przypominamy, że 19 sierpnia, zostaną podane przez komisję rekrutacyjną do publicznej wiadomości listy przyjętych na rok szkolny 2020/21 do klas pierwszych. Listy te zostaną wywieszone na tablicy informacyjnej w siedzibie Liceum (pierwsze piętro – w sąsiedztwie sekretariatu Liceum), o godz. 8.00. Rodzice/prawni opiekunowie kandydatów, którzy chcą się upewnić czy nazwiska ich dzieci znalazły się w tym zestawieniu, mogą uzyskać informację także poprzez kontakt z sekretariatem (telefon, e-mail).

Jednocześnie przypominamy, że w sprawach związanych z rekrutacją pozostajemy do Państwa dyspozycji, codziennie, w godzinach pracy sekretariatu.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

X MTB – 20.09.2020

X MTB – 20.09.2020

 
Rekrutacja uzupełniająca Politechnika Rzeszowska

Rekrutacja uzupełniająca Politechnika Rzeszowska

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia na Politechnice Rzeszowskiej, która potrwa do 30 września 2020 r. To doskonała...

 
 

NASZE SUKCESY »

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Uczniów i ich Rodziców, że w dniu 28 sierpnia 2020r. otrzymaliśmy Decyzję wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej...

 
LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij