Nabór do oddziałów międzynarodowych

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, od września 2020 roku, daje pozytywnie zmotywowanej do pracy młodzieży, obok kształcenia tradycyjnego i dwujęzycznego (realizowanego w klasach z polskim i angielskim językiem nauczania), także możliwość nauki w oddziałach międzynarodowych, w których edukacja od klasy 3 odbywać będzie się wyłącznie w języku angielskim  (w klasie 1 i 2 rozwiązania metodyczne są tożsame z tymi stosowanymi z powodzeniem od lat w klasach dwujęzycznych).

Uczniowie oddziału międzynarodowego realizują kurs matury międzynarodowej wdrożony w Liceum w oparciu o certyfikat IB Diploma Programme International Baccalaureate oraz niezbędną zgodę uzyskaną ze strony MEN.

Już teraz informujemy młodzież ostatnich klas szkół podstawowych o możliwości aplikowania do tego bardzo atrakcyjnego a zarazem prestiżowego Programu.

Ogłaszamy także nabór uzupełniający do już funkcjonującego oddziału. Oferta ta jest skierowana do uczniów klas pierwszych szkół średnich z terenu całego województwa podkarpackiego oraz spoza jego obszaru, a także do młodzieży, do tej pory kształcącej się poza granicami Polski.

Perspektywa nauki w oddziale międzynarodowym, w sposób szczególny, może być  atrakcyjna dla uczniów z tzw. doświadczeniem migracyjnym oraz dla tych nieposiadających obywatelstwa polskiego, którzy z różnych względów, np. podyktowanych potrzebami natury zawodowej rodziców,  muszą  często zmieniać miejsce zamieszkania.

Ze względu na ujednolicony w skali globalnej program nauczania, nauka w oddziale międzynarodowym może być kontynuowana bez żadnych przeszkód w innej szkole, w dowolnym zakątku świata – o ile taka oferuje Program Dyplomowy IB.

Szczegóły dotyczące oferty edukacyjnej Liceum pod nr tel. 17 8714421 oraz poprzez pocztę elektroniczną: liceum.boguchwala@gmail.com

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Miłosz Jachyra – laureatem konkursu matematycznego

Miłosz Jachyra – laureatem konkursu matematycznego

Wyjątkowo miło nam poinformować: Miłosz Jachyra uczeń klasy 2d (dwujęzycznej) Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale jest Laureatem...

 
Podsumowanie projektu edukacyjnego „Wyższa jakość edukacji w Gminie Boguchwała”

Podsumowanie projektu edukacyjnego „Wyższa jakość edukacji w Gminie Boguchwała”

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale było jednym z beneficjentów projektu edukacyjnego: Wyższa jakość edukacji w Gminie Boguchwała....

 
 

NASZE SUKCESY »

Miłosz Jachyra – laureatem konkursu matematycznego

Miłosz Jachyra – laureatem konkursu matematycznego

Wyjątkowo miło nam poinformować: Miłosz Jachyra uczeń klasy 2d (dwujęzycznej) Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale jest Laureatem...

 
Sukces w Olimpiadzie Języka Francuskiego

Sukces w Olimpiadzie Języka Francuskiego

Miło nam poinformować, że uczeń Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, Tymoteusz Louis z kl. 2b zakwalifikował się do etapu...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij