Nabór do oddziałów międzynarodowych

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, od września 2020 roku, daje pozytywnie zmotywowanej do pracy młodzieży, obok kształcenia tradycyjnego i dwujęzycznego (realizowanego w klasach z polskim i angielskim językiem nauczania), także możliwość nauki w oddziałach międzynarodowych, w których edukacja od klasy 3 odbywa się wyłącznie w języku angielskim za wyjątkiem lekcji języka ojczystego, komponentów dotyczących historii i geografii Polski oraz drugiego języka obcego.  (w klasie 1 i 2 rozwiązania metodyczne są tożsame z tymi stosowanymi z powodzeniem od lat w klasach dwujęzycznych).

Uczniowie oddziału międzynarodowego realizują kurs matury międzynarodowej wdrożony w Liceum w oparciu o certyfikat IB Diploma Programme International Baccalaureate oraz niezbędną zgodę uzyskaną ze strony MEN.

Już teraz informujemy młodzież ostatnich klas szkół podstawowych o możliwości aplikowania do tego bardzo atrakcyjnego a zarazem prestiżowego Programu. Ofertę kierujemy także do obecnych Licealistów, uczniów klas pierwszych i drugich – nie jest jeszcze za późno na aplikowanie do Programu.

Otwarty nabór uzupełniający jest skierowany do uczniów szkół średnich z terenu całego województwa podkarpackiego oraz spoza jego obszaru, w tym także do młodzieży, do tej pory kształcącej się poza granicami Polski.

Ze względu na ujednolicony w skali globalnej program nauczania, nauka w oddziale międzynarodowym może być kontynuowana bez żadnych przeszkód w innej szkole, w dowolnym zakątku świata – o ile taka oferuje Program Dyplomowy IB.

Szczegóły dotyczące oferty edukacyjnej Liceum pod nr tel. 17 8714421 oraz poprzez pocztę elektroniczną: liceum.boguchwala@gmail.com

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

PROJEKT ERASMUS+. RELACJA Z WYJAZDU cz.3.

PROJEKT ERASMUS+. RELACJA Z WYJAZDU cz.3.

We wtorek zajęcia w ramach projektu Erasmus CHEFS Clean, Healthy Environment & Fit Students w głównej mierze dotyczyły zmiany klimatu. Miały one miejsce...

 
PROJEKT ERASMUS +. RELACJA Z WYJAZDU cz.2.

PROJEKT ERASMUS +. RELACJA Z WYJAZDU cz.2.

Poniedziałek to pierwszy dzień aktywności projektowej w Antalyi. Poranek spędziliśmy na zajęciach integrujących grupę w świetlicy, a także w sadzie zlokalizowanym...

 
 

NASZE SUKCESY »

Sukces uczennicy klasy 4c

Sukces uczennicy klasy 4c

Gratulujemy Martynie Borowiec uczennicy kl 4c zdobycia tytułu laureata z chemii w 8 edycji konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” organizowany...

 
Wyróżnienie w finale XXXVIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Wyróżnienie w finale XXXVIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała od lat jest największą na Podkarpaciu areną zmagań młodzieży uzdolnionej matematycznie. Miło nam poinformować,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij