Klasa 2c (oddział międzynarodowy) – wychowawca: Marta Fijałkowska (wz. Tomasz Konowalik)

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasa 2c – oddział międzynarodowy we wrześniu 2020 r. liczył 8 uczniów. Obecnie uczy się w nim 11 osób. Każdy z nas ma oryginalne zainteresowania i pasję. Pochodzimy z różnych stron Podkarpacia i nie tylko. Niektórzy by tutaj się uczyć odbyli długą drogę. Nasza grupa koncentruje się na wzorcowym poznaniu języka angielskiego, ponieważ jesteśmy oddziałem, który uczestniczy w programie IB – matury międzynarodowej. Staramy się już teraz zdobywać umiejętności ważne dla profilu ucznia IB. Zgłębiamy globalne tematy i poznajemy wiedzę o różnych kulturach. W sposób dociekliwy i wnikliwy rozwijamy naturalną ciekawość świata. Jesteśmy otwarci na analizę problemów z różnych punktów widzenia. Pamiętamy także o okazywaniu empatii, współczucia, szacunku i pozytywnym wpływaniu na świat wokół siebie.


 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij