klasa 3d (oddział dwujęzyczny po SP) – wychowawca: Natalia Terlikowska

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Jesteśmy klasą 3D. Nasi koledzy pochodzą z gminy Boguchwała, Czudec, Niebylec, Strzyżów, Wiśniowa, Rzeszów. Nasza klasa jest największa w szkole i liczy dziś 39 osób. Każdego z nas można nazwać człowiekiem renesansu, jesteśmy wszechstronnie wyedukowaną młodzieżą :), cechuje nas wysoka potrzeba poznawania nowych rzeczy oraz udoskonalania swojej wersji. Interesujemy się takimi przedmiotami jak: chemia, matematyka, czy geografia, lubujemy się także w przedmiotach humanistycznych, takich jak wiedza o społeczeństwie, język polski. Naszą największą pasją jest jednak język angielski. Większość uczniów naszej klasy włada płynnie wspomnianym językiem. Jesteśmy bardzo sympatyczną klasą, wyróżnia nas pewność siebie i błyskotliwość. Charakteryzuje nas nasze przywiązanie do siebie, jesteśmy klasą zgraną i chętnie pomagamy sobie wzajemnie.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij