klasa 3c (oddział tradycyjny po SP) wychowawca – dr Beata Sołczyk

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasa 3c liczy 26 osób. Pochodzimy zarówno z Boguchwały, jak i z okolicznych miejscowości: Mogielnicy, Pstrągowej, Lutoryża, Niechobrza. Są wśród nas znawcy historii, literatury i filozofii. Nie brakuje nam także ścisłych umysłów, które odkryją wszystkie tajniki matematyki i chemii. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach dodatkowych. Jednym z wielu przykładów jest udział w zajęciach projektowych z biologii oraz z chemii. Wśród grona uczniów wielu z nas wyróżnia się umiejętnością gry na instrumencie muzycznym np. gitara, klarnet. Zamiłowanie do muzyki świadczy o tym, że większość uczestniczy w zajęciach tanecznych. Jesteśmy klasą bardzo cichą i spokojną. Jednak pod płaszczem nieśmiałości skrywają się dobroć, chęć wzajemnej pomocy oraz wspólny cel, jakim jest matura.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij