klasa 3b (oddział dwujęzyczny) rok szkolny 2018/2019 – 2020/2021 – wychowawca: Monika Towarnicka

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasa 3 b była grupą 23 wyjątkowych osób, z którymi nie sposób było się nudzić. Uczniowie uczęszczali na różne profile, poczynając od humanistycznych a kończąc na ścisłych, dlatego mogli wypowiedzieć się na najróżniejsze tematy. Każdy z nich posiadał najrozmaitsze zainteresowania, ale zawsze potrafili znaleźć wspólny język, co było ich wielką zaletą. Wpływało to na jakość zajęć, na których byli bardzo aktywni, dlatego lekcje stawały się ciekawe. Wytrwale czuwała nad nimi Pani Profesor Monika Towarnicka, która zawsze potrafiła zmobilizować do pracy ociągających się uczniów.

 

 


 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij