Informacja dla kandydatów

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Przypominamy, że dobiega końca okres rejestracji w systemie naboru elektronicznego do klasy dwujęzycznej i oddziału międzynarodowego. Po jego zamknięciu spóźnialscy mogą zgłosić swój akces poprzez złożenie Wniosku w wersji papierowej.

Liceum w Boguchwale korzysta z takiego samego systemu naboru elektronicznego jak szkoły rzeszowskie, ale są to dwa niezależne systemy. Tym samym dokonując rejestracji „w Rzeszowie” uczeń nie znajdzie na liście LO w Boguchwale. Swoją kandydaturę do LOB należy zgłosić odrębnie dokonując nowej, niezależnej rejestracji (zakładka Nabór elektroniczny):

https://podkarpacie.edu.com.pl/kandydat/app/apply/index.html

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu Wniosku zapraszamy do siedziby Liceum gdzie otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Jednocześnie przypominamy, że kandydat ubiegający się o przyjęcie do LO w Boguchwale winien wypełnić i dostarczyć dodatkowo Wniosek w wersji papierowej, w którym wskazuje wybrane przez siebie konfiguracje przedmiotów rozszerzonych, uzupełniających i drugi język obcy (http://www.liceum.boguchwala.pl/?p=7400).

 

Przewodniczący Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Wycieczka klas pierwszych

Wycieczka klas pierwszych

18 czerwca 2021r. uczniowie klas pierwszych, pod opieką wychowawcy, wyznaczonych opiekunów oraz przewodnika udali się na jednodniową wycieczkę górską do Ustrzyk...

 
SMAK ROSYJSKIEJ KUCHNI

SMAK ROSYJSKIEJ KUCHNI

W ramach zajęć z języka rosyjskiego uczniowie klas drugich wybrali się na wycieczkę do jednej z rzeszowskich restauracji, w której mieli okazję spróbować...

 
 

NASZE SUKCESY »

Wyróżnienie w konkursie historycznym

Wyróżnienie w konkursie historycznym

Oliwier Kąkol (klasa 2C) został wyróżniony przez organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG”. Oliwier zdobył 27 punktów. Najlepsi...

 
Maths in English. Maths with a difference

Maths in English. Maths with a difference

7 konkurs matematyczny  Maths in English. Maths with a difference odbył się 19.03.2021r. Wzięli w  nim udział uczniów z 7 szkół średnich z terenu miasta...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij