Wyniki tegorocznych matur są już znane

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wyniki tegorocznych matur są już znane. W skali kraju majowe egzaminy okazały się  zbyt trudnym wyzwaniem dla co czwartego abiturienta. Na tym tle wyniki uczniów Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale prezentują się wyjątkowo korzystnie.

Rezultaty uzyskane przez tegorocznych absolwentów LOB-u, niemal ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych, kształtują się wyraźnie powyżej średniej krajowej i wojewódzkiej.

Na przykład średni wynik z chemii w LOB wyniósł 66%, w skali kraju było to zaś zaledwie 35%. Warto dodatkowo podkreślić, że jeden z naszych absolwentów piszących chemię, uzyskał z arkusza w języku angielskim aż 100%. Wyjątkowo dobrze rysują się także wyniki z geografii (LOB 58%, kraj 33%) i informatyki (LOB 59%, kraj 38%). Niewiele gorzej prezentują się rezultaty z języka polskiego, historii, biologii, języka niemieckiego, języka włoskiego i matematyki. Duże uznanie należy się także uczniom zdającym język angielski na poziomie dwujęzycznym oraz rozwiązującym dodatkowe anglojęzyczne arkusze z wybranych przez siebie przedmiotów (matematyka, biologia, chemia).

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij