ZAGRANICZNE SZKOLENIA NAUCZYCIELI

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale od długiego już czasu zaangażowane jest w działalność projektową Erasmus +. Aktualnie w szkole realizowane są dwa projekty – oba w ramach akcji Mobilność kadry edukacyjnej. Są to: „Podniesienie metodycznych i językowych kompetencji nauczycieli” oraz „Z nowym spojrzeniem w druga dekadę”. Pierwszy realizowany jest w latach 2019-2022, drugi zaś w latach 2020-2022. Oba z nich uwzględniają dwutygodniową bytność nauczycieli w ośrodkach szkoleniowych na Malcie, w Irlandii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

W sierpniu tego roku beneficjentką drugiego z wymienionych projektów została Pani Bożena Wolano, nauczycielka języka polskiego i historii. W dniach 16. 08 2021 r. – 27.08. 2021 r. przebywała ona w ośrodku szkoleniowym Exectutive Training Institute na Malcie, uczestnicząc w kursie metodologicznym pt. „Technology Enhanced Learning”.

Kurs dotyczył nowoczesnych technologii stosowanych w nauczaniu i pokazywał, jak w efektywny i prosty sposób używać narzędzi multimedialnych. Pani Wolano zaprojektowała bloga i stronę internetową, na której umieściła wykorzystywane przez siebie anglojęzyczne materiały, posiłkując się przy tym aplikacjami i  nowopoznanymi narzędziami.

W czasie wolnym od zajęć nasza historyczka szczegółowo zwiedziła całą wyspę, poznając jej piękną tradycję, kolory i zapachy.

Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną tu zawartość merytoryczną.


 

 

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij