ZAGRANICZNE SZKOLENIA NAUCZYCIELI

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale od długiego już czasu zaangażowane jest w działalność projektową Erasmus +. Aktualnie w szkole realizowane są dwa projekty – oba w ramach akcji Mobilność kadry edukacyjnej. Są to: „Podniesienie metodycznych i językowych kompetencji nauczycieli” oraz „Z nowym spojrzeniem w druga dekadę”. Pierwszy realizowany jest w latach 2019-2022, drugi zaś w latach 2020-2022. Oba z nich uwzględniają dwutygodniową bytność nauczycieli w ośrodkach szkoleniowych na Malcie, w Irlandii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

W sierpniu tego roku beneficjentką drugiego z wymienionych projektów została Pani Bożena Wolano, nauczycielka języka polskiego i historii. W dniach 16. 08 2021 r. – 27.08. 2021 r. przebywała ona w ośrodku szkoleniowym Exectutive Training Institute na Malcie, uczestnicząc w kursie metodologicznym pt. „Technology Enhanced Learning”.

Kurs dotyczył nowoczesnych technologii stosowanych w nauczaniu i pokazywał, jak w efektywny i prosty sposób używać narzędzi multimedialnych. Pani Wolano zaprojektowała bloga i stronę internetową, na której umieściła wykorzystywane przez siebie anglojęzyczne materiały, posiłkując się przy tym aplikacjami i  nowopoznanymi narzędziami.

W czasie wolnym od zajęć nasza historyczka szczegółowo zwiedziła całą wyspę, poznając jej piękną tradycję, kolory i zapachy.

Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną tu zawartość merytoryczną.


 

 

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Gra strategiczna „Intermarium”

Gra strategiczna „Intermarium”

W ubiegłą środę (22.09.2021 r.) uczniowie klas pierwszych mieli okazję zagrać w grę pod tytułem „Intermarium”, która jest wielkoformatową grą planszową....

 
Zwolnieni z teorii

Zwolnieni z teorii

Zwolnieni z Teorii to Olimpiada, w ramach której uczniowie sami organizują własne projekty społeczne. W celu realizacji swojego pomysłu, uczestnicy korzystają...

 
 

NASZE SUKCESY »

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Kangur Matematyczny na stałe wpisał się w grupę konkursów matematycznych, w których corocznie biorą udział uzdolnieni matematycznie uczniowie Liceum Ogólnokształcącego...

 
Wyróżnienie w konkursie historycznym

Wyróżnienie w konkursie historycznym

Oliwier Kąkol (klasa 2C) został wyróżniony przez organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG”. Oliwier zdobył 27 punktów. Najlepsi...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij