Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią, uświetniony został przez program artystyczny przygotowany przez Samorząd Uczniowski i uczniów klas młodszych.  W refleksyjnych wierszach i pięknie wykonanych piosenkach złożyli starszym kolegom życzenia szczególnie sukcesów na maturze oraz w dorosłym życiu. Następnie Pan Dyrektor dr Michał Figura wręczył abiturientom wyróżnienia, nagrody i świadectwa. W tym miejscu podziękowania nauczycielom i życzenia maturzystom złożyła Pani Barbara Bator, przedstawiciel rodziców maturzystów. Na koniec Kamil Sitek w imieniu maturzystów podziękował nauczycielom za troskę i przekazane wykształcenie.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij