Technologie wodorowe. Przyszłość zaczyna się dziś!

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale gościło 22 listopada wyjątkowe warsztaty z zakresu technologii wodorowych, które wpisują się w szerszy kontekst projektu edukacyjnego „Technologie wodorowe. Przyszłość zaczyna się dziś!”, realizowanego przez Stowarzyszenie Podkarpacka Dolina Wodorowa. Liceum, dzięki wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Stowarzyszenia, stało się częścią tej pionierskiej inicjatywy edukacyjnej.

Warsztaty przeprowadził mieszkaniec Boguchwały Krzysztof Jarosz Prezes Hydro Sanok, pierwszej samorządowej spółki wodorowej. Towarzyszył mu Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Boguchwale, Andrzej Zając. To wydarzenie nie tylko wzbogaciło ofertę dydaktyczną, ale także dostarczyło naszym uczniom niezapomnianych wrażeń i cennych doświadczeń. Uczestnicy warsztatów mieli okazję nie tylko zgłębić teoretyczne podstawy technologii wodorowych, ale również praktycznie zaangażować się w procesy takie jak elektroliza. Kulminacyjnym punktem warsztatów było uruchomienie małego samochodzika wodorowego, co stanowiło doskonałe zobrazowanie potencjału tej technologii.


Chcemy podkreślić, że Liceum aktywnie angażuje się w działania edukacyjne promujące nowoczesne technologie. Udział w projekcie „Technologie wodorowe. Przyszłość zaczyna się dziś!” jest dowodem na to, że innowacyjność i praktyczna nauka mogą iść w parze z tradycyjnym systemem edukacji.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Nowy rozdział w edukacji LOB

Nowy rozdział w edukacji LOB

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale przystępują po raz pierwszy do matury międzynarodowej – International Baccalaureate...

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
 

NASZE SUKCESY »

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

Z wielką przyjemnością przedstawiamy tegorocznych laureatów Nagrody Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale (TPLOB) za osiągnięcie...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij