LICEUM W RANKINGU SZKÓŁ ZWOLNIENI Z TEORII

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżnienia szkół ponadpodstawowych, które wspierają uczniów w działaniach społecznym.

Uczniowie klasy 3C – Emilia Janota, Oliwia Pasiecznik, Nicole Delikat oraz Oliwier Mucha zrealizowali własny projekt społeczny zatytułowany „Przyjaciel w plecaku”. Celem projektu było dostarczenie bezdomnym osobom plecaków wypełnionych produktami pierwszej potrzeby: artykułami spożywczymi, higienicznymi czy ubraniami.

Pragniemy podziękować uczniom Liceum oraz uczniom innych Szkół, którzy z wielkim entuzjazmem wzięli udział w projekcie, dając przykład empatii i solidarności. Wypełnione po brzegi plecaki zostały przekazane Rzeszowskiemu Towarzystwu Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie, a następnie trafiły do osób bezdomnych, będących pod opieką Towarzystwa. Radość i wdzięczność osób bezdomnych to największa nagroda i oznaka sukcesu projektu.

Gratulujemy i dziękujemy pomysłodawcom!

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu Zwolnieni z Teorii. 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Absolwenci LOB

Absolwenci LOB

Kolejni absolwenci LOB, rocznik 2023 odwiedzają nas, każde takie spotkanie niesie dużo radości i mnóstwo wspomnień. Rozmawialiśmy o tym, co było, jak sytuacja...

 
LICEUM W RANKINGU SZKÓŁ ZWOLNIENI Z TEORII

LICEUM W RANKINGU SZKÓŁ ZWOLNIENI Z TEORII

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżnienia szkół ponadpodstawowych, które wspierają uczniów w działaniach społecznym. Uczniowie klasy 3C – Emilia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LICEUM W RANKINGU SZKÓŁ ZWOLNIENI Z TEORII

LICEUM W RANKINGU SZKÓŁ ZWOLNIENI Z TEORII

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżnienia szkół ponadpodstawowych, które wspierają uczniów w działaniach społecznym. Uczniowie klasy 3C – Emilia...

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij