I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale.

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniu 17.06.2013 r. odbył się na stadionie „Orlik” w Boguchwale I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale. W Turnieju wzięły udział trzy drużyny ze szkół: IV Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Gospodarczych z Rzeszowa oraz gospodarze – Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale. W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny IV LO i ZSG. Mecz zakończył się wygraną IV LO 2:0. W kolejnym meczu gospodarze rywalizowali z IV LO. Po ciekawym spotkaniu ogłoszono wynik remisowy 3:3.

Trzeci mecz zakończył się dużą przewagą gospodarzy nad zawodnikami z ZSG z wynikiem 6:1. Chociaż zespół z LOB nie był faworytem zawodów, sprawił nam miłą niespodziankę wygrywając I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora LOB. Na drugim miejscu uplasował się zespół z IV LO, a na trzecim drużyna z ZSG. Najlepszym zawodnikiem meczu został uznany Bartłomiej Pszonka ze zwycięskiej drużyny LOB. Pomimo upału jaki doskwierał zawodnikom, uważamy Turniej za udany i zapraszamy do kibicowania w przyszłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij