I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale.

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniu 17.06.2013 r. odbył się na stadionie „Orlik” w Boguchwale I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale. W Turnieju wzięły udział trzy drużyny ze szkół: IV Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Gospodarczych z Rzeszowa oraz gospodarze – Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale. W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny IV LO i ZSG. Mecz zakończył się wygraną IV LO 2:0. W kolejnym meczu gospodarze rywalizowali z IV LO. Po ciekawym spotkaniu ogłoszono wynik remisowy 3:3.

Trzeci mecz zakończył się dużą przewagą gospodarzy nad zawodnikami z ZSG z wynikiem 6:1. Chociaż zespół z LOB nie był faworytem zawodów, sprawił nam miłą niespodziankę wygrywając I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora LOB. Na drugim miejscu uplasował się zespół z IV LO, a na trzecim drużyna z ZSG. Najlepszym zawodnikiem meczu został uznany Bartłomiej Pszonka ze zwycięskiej drużyny LOB. Pomimo upału jaki doskwierał zawodnikom, uważamy Turniej za udany i zapraszamy do kibicowania w przyszłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij