I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale.

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniu 17.06.2013 r. odbył się na stadionie „Orlik” w Boguchwale I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale. W Turnieju wzięły udział trzy drużyny ze szkół: IV Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Gospodarczych z Rzeszowa oraz gospodarze – Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale. W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny IV LO i ZSG. Mecz zakończył się wygraną IV LO 2:0. W kolejnym meczu gospodarze rywalizowali z IV LO. Po ciekawym spotkaniu ogłoszono wynik remisowy 3:3.

Trzeci mecz zakończył się dużą przewagą gospodarzy nad zawodnikami z ZSG z wynikiem 6:1. Chociaż zespół z LOB nie był faworytem zawodów, sprawił nam miłą niespodziankę wygrywając I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora LOB. Na drugim miejscu uplasował się zespół z IV LO, a na trzecim drużyna z ZSG. Najlepszym zawodnikiem meczu został uznany Bartłomiej Pszonka ze zwycięskiej drużyny LOB. Pomimo upału jaki doskwierał zawodnikom, uważamy Turniej za udany i zapraszamy do kibicowania w przyszłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij