Ach, cóż to był za bal…

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

4 I 2014 r. w Hotelu Rzeszów odbył się półmetek klas drugich. Przybyłych uczniów, osoby towarzyszące, nauczycieli i Dyrekcję serdecznie przywitała przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Joanna Woźniak. Następnie Dyrektor Szkoły – Zbigniew Kalandyk wygłosił przemówienie, w którym zaznaczył wyjątkowość tego rocznika ze względu na jego osiągnięcia naukowe, zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły  oraz życzył wszystkim dobrej zabawy.

Dziewczęta w pięknych kreacjach, znakomicie prezentowały się w świetle kolorowych reflektorów. Na podziw zasługują również eleganccy chłopcy, którzy wykazali się doskonałymi umiejętnościami tanecznymi. Wspaniały klimat na sali był spowodowany nie tylko wpadającym w ucho repertuarem, ale także przepięknym widokiem na panoramę Rzeszowa. Energii uczestnikom dodawała wyśmienita kuchnia hotelowa.

Wysoki poziom organizacji oraz kultura zabawy uczestników świadczą o ich wysokiej dojrzałości, z czego zarówno wychowawcy, jak i rodzice mogą być dumni.

Zabawa była tak huczna, że nim się spostrzegli trzeba było już kończyć. Ale nie ma się co martwić – za rok to dopiero będzie bal.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij