Klasa 3A rocznik 2012-2015 Wychowawca: Hubert Maj

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

O naszej klasie można byłoby pisać dużo, ale niestety musimy ograniczyć się jedynie do kilku zdań. Tworzyliśmy zgrany zespół, w którym dominowały ilościowo (oraz często jakościowo, przejmując chociażby ster dowodzenia w klasie) niesamowite dziewczyny; było ich 17. Kolorytu klasie IIIa dostarczało 8. przebojowych chłopców, często rozluźniających i tak już luźną atmosferę.

Byliśmy w zdecydowanej większości klasą o zainteresowaniach matematyczno-przyrodniczych, ale znalazło się też parę osób, które świetnie czuły się w przedmiotach humanistycznych. Uczniowie z naszej klasy przyjechali do boguchwalskiego liceum z różnych stron województwa – m.in. z Dobrzechowa, Domaradza, Czudca, Lutczy, Niebylca, czy też Rzeszowa. Blisko połowa IIIa pochodziła jednak z Boguchwały. Na czele naszej klasy stał, wraz ze swoim poczuciem humoru, nasz wspaniały wychowawca – Pan Profesor Hubert Maj.

Władzę nad naszą klasą sprawała Faustyna Hadera – niezastąpiona i urodzona przywódczyni. W razie potrzeby pomagała jej w tym sprawnie rozprawiająca się z maruderami mistrzyni województwa w judo – Joasia Woźniak. O wspólne finanse klasy troszczyła się natomiast (lepiej niż my o własne) przyszła główna księgowa – Dominika Kut.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij