Język angielski – Monika Towarnicka

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej, ukończywszy studia magisterskie o specjalizacji translatorskiej. Obecnie doskonalę swoje kwalifikacje i rozwijam się naukowo na 4 roku studiów doktoranckich na Uniwersytecie Rzeszowskim na Wydziale Filologicznym.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne jako nauczyciel języka angielskiego na wszystkich etapach kształcenia, począwszy od uczniów szkoły podstawowej, a skończywszy na studentach (zajęcia Praktycznej Nauki Języka Angielskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim).

Jestem autorką kilku publikacji naukowych z zakresu komparatystyki literackiej i przekładu literatury dziecięcej. Aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, oraz szkoleniach metodycznych rozwijających mój warsztat pracy jako nauczyciela języka angielskiego. W styczniu 2014 roku wzięłam udział w dwutygodniowym międzynarodowym szkoleniu z metodyki nauczania języków obcych organizowanym przez Richard Language College w Bournemouth na południu Wielkiej Brytanii w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Comenius.

Zainteresowania:

Z przyjemnością oddaję się lekturze książek poświęconych literaturze porównawczej i translatoryce. Jestem pasjonatką odkrywania tajników przekładu literatury dziecięcej. Chętnie również spędzam wolny czas na łonie natury: kajak, rower i piesze wędrówki.

Cele:

Zamierzam udowodnić młodzieży niezbędną potrzebę praktycznej umiejętności posługiwania się i wykorzystania języka angielskiego. Moje lekcje wymagające aktywnego uczestnictwa i krytycznego myślenia mają na celu rozwinięcie pasji do języka angielskiego.

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

WARTO CZYTAĆ

WARTO CZYTAĆ

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do skorzystania z nowego, wzbogaconego, księgozbioru Biblioteki szkolnej. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa...

 
Nabór do oddziałów międzynarodowych

Nabór do oddziałów międzynarodowych

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, od września 2020 roku, daje pozytywnie zmotywowanej do pracy młodzieży, obok kształcenia...

 
 

NASZE SUKCESY »

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b, Mateusz Wasylewicz, zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” w kategorii „Żak”. W...

 
Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Uczniów i ich Rodziców, że w dniu 28 sierpnia 2020r. otrzymaliśmy Decyzję wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij