Język angielski – Monika Towarnicka

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej, ukończywszy studia magisterskie o specjalizacji translatorskiej. Obecnie doskonalę swoje kwalifikacje i rozwijam się naukowo na 4 roku studiów doktoranckich na Uniwersytecie Rzeszowskim na Wydziale Filologicznym.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne jako nauczyciel języka angielskiego na wszystkich etapach kształcenia, począwszy od uczniów szkoły podstawowej, a skończywszy na studentach (zajęcia Praktycznej Nauki Języka Angielskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim).

Jestem autorką kilku publikacji naukowych z zakresu komparatystyki literackiej i przekładu literatury dziecięcej. Aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, oraz szkoleniach metodycznych rozwijających mój warsztat pracy jako nauczyciela języka angielskiego. W styczniu 2014 roku wzięłam udział w dwutygodniowym międzynarodowym szkoleniu z metodyki nauczania języków obcych organizowanym przez Richard Language College w Bournemouth na południu Wielkiej Brytanii w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Comenius.

Zainteresowania:

Z przyjemnością oddaję się lekturze książek poświęconych literaturze porównawczej i translatoryce. Jestem pasjonatką odkrywania tajników przekładu literatury dziecięcej. Chętnie również spędzam wolny czas na łonie natury: kajak, rower i piesze wędrówki.

Cele:

Zamierzam udowodnić młodzieży niezbędną potrzebę praktycznej umiejętności posługiwania się i wykorzystania języka angielskiego. Moje lekcje wymagające aktywnego uczestnictwa i krytycznego myślenia mają na celu rozwinięcie pasji do języka angielskiego.

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij