Język angielski – Monika Towarnicka

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej, ukończywszy studia magisterskie o specjalizacji translatorskiej. Obecnie doskonalę swoje kwalifikacje i rozwijam się naukowo na 4 roku studiów doktoranckich na Uniwersytecie Rzeszowskim na Wydziale Filologicznym.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne jako nauczyciel języka angielskiego na wszystkich etapach kształcenia, począwszy od uczniów szkoły podstawowej, a skończywszy na studentach (zajęcia Praktycznej Nauki Języka Angielskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim).

Jestem autorką kilku publikacji naukowych z zakresu komparatystyki literackiej i przekładu literatury dziecięcej. Aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, oraz szkoleniach metodycznych rozwijających mój warsztat pracy jako nauczyciela języka angielskiego. W styczniu 2014 roku wzięłam udział w dwutygodniowym międzynarodowym szkoleniu z metodyki nauczania języków obcych organizowanym przez Richard Language College w Bournemouth na południu Wielkiej Brytanii w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Comenius.

Zainteresowania:

Z przyjemnością oddaję się lekturze książek poświęconych literaturze porównawczej i translatoryce. Jestem pasjonatką odkrywania tajników przekładu literatury dziecięcej. Chętnie również spędzam wolny czas na łonie natury: kajak, rower i piesze wędrówki.

Cele:

Zamierzam udowodnić młodzieży niezbędną potrzebę praktycznej umiejętności posługiwania się i wykorzystania języka angielskiego. Moje lekcje wymagające aktywnego uczestnictwa i krytycznego myślenia mają na celu rozwinięcie pasji do języka angielskiego.

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij