„Trzy lata minęły jak jeden dzień” – zakończenie roku szkolnego klas III.

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

„Szukajcie prawdy jasnego płomienia, szukajcie nowych nieodkrytych dróg…”

Słowa te pochodzące z wiersza pt. „Do młodych” Adama Asnyka stały się mottem uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów klas III z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, która odbyła się 25 kwietnia 2014 r. w nowej auli Liceum.

Pożegnanie maturzystów należy do jednego z najważniejszych świąt obchodzonych w Liceum. Jest dniem wyjątkowym dla uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli. To podsumowanie IV etapu edukacji, a zarazem wynik całego złożonego procesu uczenia się.

W tym roku świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Z klasy IIIa:

Maciej Kowalski (5,13)
Katarzyna Parys (5,06)
Kamila Kędzior (5,00)

Gabriela Pięciak  (4,88)
Bartosz Bieszczad (4,81)

Joanna Lassota (4,81)

Jarosław Porcek  (4,81)

Aleksandra Szurlej (4,75)

Z klasy IIIb:

Marika Kuna (4,81)
Justyna Kozłowska (4,81)
Ewelina Wolan (4,75)

Część artystyczną pożegnania klas III przygotowały zgodnie z tradycją klasy II. Trzeba przyznać, że pożegnanie to było naprawdę wyjątkowe i bardzo zabawne. Uczniowie klas III otrzymali również małe upominki na pamiątkę od drugoklasistów.

Było to ostatnie spotkanie absolwentów w zespołach klasowych. Życzymy im osiągnięcia jak najwyższych wyników na egzaminie dojrzałości i dostania się na wymarzone uczelnie. Mamy nadzieję, że zapamiętają słowa Adama Asnyka, aby zawsze „szukali prawdy” i „odkrywali nowe drogi”, bo to uczyni ich życie pełniejszym, wartościowszym i szczęśliwszym.

5 maja 2014 r. maturzyści rozpoczynają egzaminy maturalne przystępując do pierwszego egzaminu z języka polskiego w zakresie podstawowym.

Życzymy „połamania piór i umysłów” na egzaminach, a także mądrych i właściwych decyzji tyczących wyboru dalszej drogi kształcenia oraz pracy zawodowej.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Liceum.

Absolwenci klasy IIIa wraz z wychowawcą.

 

 

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij