„Trzy lata minęły jak jeden dzień” – zakończenie roku szkolnego klas III.

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

„Szukajcie prawdy jasnego płomienia, szukajcie nowych nieodkrytych dróg…”

Słowa te pochodzące z wiersza pt. „Do młodych” Adama Asnyka stały się mottem uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów klas III z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, która odbyła się 25 kwietnia 2014 r. w nowej auli Liceum.

Pożegnanie maturzystów należy do jednego z najważniejszych świąt obchodzonych w Liceum. Jest dniem wyjątkowym dla uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli. To podsumowanie IV etapu edukacji, a zarazem wynik całego złożonego procesu uczenia się.

W tym roku świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Z klasy IIIa:

Maciej Kowalski (5,13)
Katarzyna Parys (5,06)
Kamila Kędzior (5,00)

Gabriela Pięciak  (4,88)
Bartosz Bieszczad (4,81)

Joanna Lassota (4,81)

Jarosław Porcek  (4,81)

Aleksandra Szurlej (4,75)

Z klasy IIIb:

Marika Kuna (4,81)
Justyna Kozłowska (4,81)
Ewelina Wolan (4,75)

Część artystyczną pożegnania klas III przygotowały zgodnie z tradycją klasy II. Trzeba przyznać, że pożegnanie to było naprawdę wyjątkowe i bardzo zabawne. Uczniowie klas III otrzymali również małe upominki na pamiątkę od drugoklasistów.

Było to ostatnie spotkanie absolwentów w zespołach klasowych. Życzymy im osiągnięcia jak najwyższych wyników na egzaminie dojrzałości i dostania się na wymarzone uczelnie. Mamy nadzieję, że zapamiętają słowa Adama Asnyka, aby zawsze „szukali prawdy” i „odkrywali nowe drogi”, bo to uczyni ich życie pełniejszym, wartościowszym i szczęśliwszym.

5 maja 2014 r. maturzyści rozpoczynają egzaminy maturalne przystępując do pierwszego egzaminu z języka polskiego w zakresie podstawowym.

Życzymy „połamania piór i umysłów” na egzaminach, a także mądrych i właściwych decyzji tyczących wyboru dalszej drogi kształcenia oraz pracy zawodowej.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Liceum.

Absolwenci klasy IIIa wraz z wychowawcą.

 

 

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij