223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w gminnych uroczystościach zorganizowanych w Boguchwale z okazji 223 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Po mszy świętej, której muzyczną oprawę zapewniły połączone chóry „Deo-Gloria” i „Gaudium” oraz orkiestra dęta z Mogielnicy mieszkańcy Gminy oraz oficjalne delegacje: władz samorządowych z Burmistrzem Boguchwały Wiesławem Dronką na czele, szkół i przedszkoli (w tym Gimnazjum Dwujęzycznego oraz Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale) jak również inne, udały się pod Pomnik Grunwaldu by tam dla uczczenia narodowego święta złożyć wiązanki kwiatów.
Organizatorem uroczystości było Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij