Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniu 27 czerwca 2014 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 9:00 w głównej auli szkoły. Dyrektor Liceum – Zbigniew Kalandyk zainaugurował  część oficjalną imprezy krótkim przemówieniem. Następnie w obecności wychowawców klas I i II  wręczył uczniom, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody. Po części oficjalnej pozostali uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami, gdzie odebrali swoje świadectwa.

Roku szkolnego nie kończyli dziś jedynie maturzyści. Dla nich nauka skończyła się prawie dwa miesiące temu. Dziś jednak odebrali wyniki swoich egzaminów maturalnych, potrzebnych do rekrutacji na studia. W tym roku w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale wszyscy abiturienci zdali maturę!

Gratulujemy i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!

Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku szkolnego.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij