Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniu 27 czerwca 2014 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 9:00 w głównej auli szkoły. Dyrektor Liceum – Zbigniew Kalandyk zainaugurował  część oficjalną imprezy krótkim przemówieniem. Następnie w obecności wychowawców klas I i II  wręczył uczniom, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody. Po części oficjalnej pozostali uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami, gdzie odebrali swoje świadectwa.

Roku szkolnego nie kończyli dziś jedynie maturzyści. Dla nich nauka skończyła się prawie dwa miesiące temu. Dziś jednak odebrali wyniki swoich egzaminów maturalnych, potrzebnych do rekrutacji na studia. W tym roku w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale wszyscy abiturienci zdali maturę!

Gratulujemy i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!

Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku szkolnego.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij