UWAGA LICEALIŚCI PIERWSZEGO ROCZNIKA !!! – Obóz integracyjny w Janowie Lubelskim

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Obóz integracyjny w Janowie Lubelskim

Koniec wakacji to czas ostatnich przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale jak co roku w ostatnich dniach sierpnia organizuje dla swoich nowych uczniów wyjazd integracyjny do Janowa Lubelskiego. W tym roku będzie miał on miejsce w dniach 28 – 30.08.2014 r.
(tj. czwartek, piątek, sobota). Jest to doskonała okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek, a także wychowawców i nauczycieli. Program imprezy zapowiada się bardzo interesująco. Liceum przygotowało dla was wiele atrakcji, wśród których wymienić można:

  • Zmagania sportowe
  • Gry i zabawy zespołowe
  • Nocne podchody
  • Marsz na orientację
  • Samochody terenowe
  • Ognisko oraz wiele innych atrakcji, które niech pozostaną tajemnicą a będą dla was niespodzianką.

Jednocześnie informujemy, że w związku z charakterem wyjazdu, bardzo przydatne będą  stroje sportowe. Więcej informacji w archiwum i galerii na stronie Liceum -> KLIKNIJ TUTAJ.

Informacje dotyczące wyjazdu:

  • Zbiórka uczestników: godzina 7.15 – parking obok Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, ulica Tkaczowa 146 (28.08.2014 r. – tj. czwartek)
  • Wyjazd do Janowa Lubelskiego: godzina 7.30
  • Planowany powrót w godzinach wieczornych – 30.08.2014 – wyjazd grupy z Janowa Lubelskiego do Boguchwały około godz.17.00.

DO ZOBACZENIA!!!

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij