UWAGA LICEALIŚCI PIERWSZEGO ROCZNIKA !!! – Obóz integracyjny w Janowie Lubelskim

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Obóz integracyjny w Janowie Lubelskim

Koniec wakacji to czas ostatnich przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale jak co roku w ostatnich dniach sierpnia organizuje dla swoich nowych uczniów wyjazd integracyjny do Janowa Lubelskiego. W tym roku będzie miał on miejsce w dniach 28 – 30.08.2014 r.
(tj. czwartek, piątek, sobota). Jest to doskonała okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek, a także wychowawców i nauczycieli. Program imprezy zapowiada się bardzo interesująco. Liceum przygotowało dla was wiele atrakcji, wśród których wymienić można:

  • Zmagania sportowe
  • Gry i zabawy zespołowe
  • Nocne podchody
  • Marsz na orientację
  • Samochody terenowe
  • Ognisko oraz wiele innych atrakcji, które niech pozostaną tajemnicą a będą dla was niespodzianką.

Jednocześnie informujemy, że w związku z charakterem wyjazdu, bardzo przydatne będą  stroje sportowe. Więcej informacji w archiwum i galerii na stronie Liceum -> KLIKNIJ TUTAJ.

Informacje dotyczące wyjazdu:

  • Zbiórka uczestników: godzina 7.15 – parking obok Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, ulica Tkaczowa 146 (28.08.2014 r. – tj. czwartek)
  • Wyjazd do Janowa Lubelskiego: godzina 7.30
  • Planowany powrót w godzinach wieczornych – 30.08.2014 – wyjazd grupy z Janowa Lubelskiego do Boguchwały około godz.17.00.

DO ZOBACZENIA!!!

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij