Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/2014 w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Rok szkolny 2014/2015 oficjalnie rozpoczęty! 

Wakacje szybko upłynęły  i 1 września czas wrócić do szkoły. Tegoroczna inauguracja roku szkolnego 2014/2015 w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale rozpoczęła się o godz. 9:00 w auli szkoły. Dyrektor Liceum – Zbigniew Kalandyk rozpoczął uroczystość krótką przemową. Następnie profesor Huber Maj wygłosił wykład na temat Systemu Informacji Geograficznej (GIS), który służy do wprowadzania, gromadzenia, przetwarzania oraz wizualizacji danych geograficznych. Po wykładzie uczniowie zgromadzili się w klasach, gdzie spotkali się z wychowawcami.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij