Klasa 3B (Oddział dwujęzyczny), rocznik 2014-2017 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasa 3″b” był to drugi z kolei rocznik uczący się w systemie dwujęzycznym takich przedmiotów jak: informatyka, matematyka, biologia, geografia oraz przedsiębiorczość.

Tworzyło ją 21 wybrańców z różnych „stron świata”. W jej skład wchodziło 15 wyjątkowych dziewcząt oraz 6 przystojnych chłopców, nad którymi pieczę sprawowała Pani Profesor Agnieszka Czarnik. Każdy z uczniów tej klasy jest jedyny w swoim rodzaju i wnosił do życia klasowego dawkę pozytywnej energii. Nie brakowało nam poczucia humoru – nawet w pochmurne i deszczowe dni na lekcjach panowała radosna atmosfera. Można powiedzieć, że byliśmy klasą wszechstronnie uzdolnioną. Wśród nas znajdowali się pasjonaci muzyki, artyści, umysły ścisłe, humaniści, tancerze oraz sympatycy sportu. We wszystkich działaniach przewodniczył nam sympatyczny, acz groźny Andrzej. Pomimo dzielących nas różnic byliśmy zgraną klasą – trzymaliśmy się razem. Byliśmy także otwarci na nowe znajomości, bardzo przyjaźni i pogodni.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij