Studniówka Anno Domini 2015

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Studniówkę 2015 mamy już za sobą! Dn. 31. stycznia tegoroczne grono 50. maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi, wychowawcami obydwu klas maturalnych i dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale rozpoczęło bal od tradycyjnego poloneza. Następnie do wspólnej zabawy dołączyli również pozostali nauczyciele i wybrani rodzice uczniów. Tegoroczną imprezę zorganizowano w pięknej scenerii hotelu „Rzeszów” z panoramą centrum miasta. O tym, że zabawa była przednia świadczy prawie cały czas pełny parkiet, na którym tańczono blisko do 6. rano. Na szczególną pochwałę zasługują niezwykłe umiejętności taneczne uczniów i ich godne zachowanie. Ten szał ubiegłej sobotniej nocy był ostatnią okazją do dłuższego oderwania się od przygotowań do matury, do której zostało już niecałe 100 dni. Mamy nadzieję, że maturzyści przygotują się do niej równie dobrze jak do studniówki oraz będę po niej równie zadowoleni, jak po ostatniej imprezie.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij