Studniówka Anno Domini 2015

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Studniówkę 2015 mamy już za sobą! Dn. 31. stycznia tegoroczne grono 50. maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi, wychowawcami obydwu klas maturalnych i dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale rozpoczęło bal od tradycyjnego poloneza. Następnie do wspólnej zabawy dołączyli również pozostali nauczyciele i wybrani rodzice uczniów. Tegoroczną imprezę zorganizowano w pięknej scenerii hotelu „Rzeszów” z panoramą centrum miasta. O tym, że zabawa była przednia świadczy prawie cały czas pełny parkiet, na którym tańczono blisko do 6. rano. Na szczególną pochwałę zasługują niezwykłe umiejętności taneczne uczniów i ich godne zachowanie. Ten szał ubiegłej sobotniej nocy był ostatnią okazją do dłuższego oderwania się od przygotowań do matury, do której zostało już niecałe 100 dni. Mamy nadzieję, że maturzyści przygotują się do niej równie dobrze jak do studniówki oraz będę po niej równie zadowoleni, jak po ostatniej imprezie.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij