SPOTKANIE MIĘDZYNARODOWE W BOGUCHWALE (ERASMUS +)

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniach 8 – 12 czerwca 2015r. mury Pałacu Lubomirskich w Boguchwale (siedziba LOB i GDB) goszczą naszych partnerów z Portugalii, Włoch, Rumunii i Litwy.
Wśród nich jest 23 uczniów, kilkunastu nauczycieli oraz kilka osób odpowiedzialnych za realizację projektu z instytucji wspierających głównego beneficjenta Projektu, szkołę partnerską z Rumunii.
Poszczególne grupy narodowe docierały do Boguchwały poczynając już od soboty. Młodzież z zagranicy przez cały czas pobytu w Polsce będzie mieszkać w domach uczniów Liceum i Gimnazjum Dwujęzycznego.
Nasi uczniowie zaplanowali dla swych gości rozliczne atrakcje na weekend. Na przykład chłopcy z Liceum zorganizowali kolegom z Portugalii, Litwy i Rumunii udział w rozgrywce paintballowej. Nie zabrakło też czasu na zwiedzanie najbliższej okolicy (ze względu na rozległość terytorialną obszaru z jakiego pochodzą nasi uczniowie, goście trafili do domów w Rzeszowie, Boguchwale, Niechobrzu, Lutoryżu, Lutczy i Strzyżowie). W poniedziałek (8 czerwca) przyszedł czas na oficjalne uroczyste otwarcie spotkania, w trakcie którego Koordynator Projektu Magdalena Bobowska, Dyrektor Liceum – prezes TPLOB i Dyrektor Gimnazjum Dwujęzycznego, powitali przybyłych gości. Następnie uczniowie i ich opiekunowie poznawali siedzibę Szkół i jej najbliższą okolicę.

Po obiedzie zaczęły się trwające kilka godzin realne działania projektowe, w których udział bierze obok naszych gości grupa uczniów z LOB.
Zamknięciem dnia był grill zorganizowany dla uczniów GDB i LOB oraz ich gości, na którym pojawili się także niektórzy absolwenci oraz kandydaci ubiegający się o przyjęcie do Liceum.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij