NAUCZYCIELE LOB WZBOGACAJĄ SWÓJ WARSZTAT PRACY W WIELKIEJ BRYTANII

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Od połowy lipca bieżącego roku nauczyciele LOB uczestniczą w szkoleniach i kursach zorganizowanych w ramach Projektu Erasmus+ przez wyspecjalizowane ośrodki edukacyjne w Anglii.
Dwójka nauczycieli – anglistów wzięła udział w dwutygodniowym kursie metodycznym dedykowanym nauczycielom tego przedmiotu w Londynie.
Trzech innych nauczycieli z kolei uczestniczyło w tygodniowym intensywnym kursie języka angielskiego w Bournemouth (hrabstwo Dorset, nad kanałem La Manche), w celu podniesienia swoich kompetencji językowych. Poprzez formułę pełnego zanurzenia w języku i kulturze angielskiej znacząco wzbogacili swoje słownictwo i kompetencje społeczne.
Wyjątkowo liczna grupa – nauczyciele przedmiotów przyrodniczych i ścisłych, uczestniczy w dwutygodniowym szkoleniu dedykowanym pedagogom pracującym w systemie dwujęzycznym w Londynie.

Udział w powyżej przedstawionych kursach to doskonała okazja nie tylko do podnoszenia indywidualnych kompetencji zawodowych przekładających się na jakość kształcenia w LOB, ale także do nawiązania bardzo istotnych z punktu widzenia Szkoły kontaktów z ludźmi niemal z całego świata.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Wycieczka klasy 2b do Fun Parku w Malawie na Paintball

Wycieczka klasy 2b do Fun Parku w Malawie na Paintball

Dnia 20 września klasa 2b wybrała się do Fun Parku w Malawie na Paintball. Paintball to fantastyczna i energiczna zabawa drużynowa, która dostarczyła uczniom...

 
„Beania” klas pierwszych

„Beania” klas pierwszych

22 września w Liceum Ogólnokształcącym  Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyły się otrzęsiny klas pierwszych o tematyce detektywów. Nasi pierwszoklasiści...

 
 

NASZE SUKCESY »

Tytuł Bezpiecznej Szkoły 2023 dla LO w Boguchwale

Tytuł Bezpiecznej Szkoły 2023 dla LO w Boguchwale

W maju 2023r. rozstrzygnięto piątą edycję Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+ „Bezpieczna Szkoła”. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi...

 
Sukces uczennicy klasy 4c

Sukces uczennicy klasy 4c

Gratulujemy Martynie Borowiec uczennicy kl 4c zdobycia tytułu laureata z chemii w 8 edycji konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” organizowany...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij