J. angielski – Paweł Grabias

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:
Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Uniwersytetu Śląskiego. Nauczyciel mianowany z dziesięcioletnim stażem i doświadczeniem w nauczaniu grup na każdym poziomie zaawansowania. Uczyłem zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Cele:
Praca nauczyciela jest moją pasją. Z zaangażowaniem podejmuję nowe wyzwania, które sprawiają, że nieustannie się rozwijam. Do wszystkich uczniów podchodzę indywidualnie, starając się dostrzec i umiejętnie wykorzystać to, co  w nich najlepsze.

Zainteresowania:
Jestem optymistą, który w każdej sytuacji potrafi odnaleźć słoneczną stronę. Poza pracą interesuję się literaturą anglojęzyczną (W. Blake, P.B. Shelley, H.D. Thoreau, W. Whitman i wielu, wielu innych), muzyką (głównie rockową) oraz komiksem Charlesa M. Schulza o przygodach psa o imieniu Snoopy. Kocham Bieszczady i zawsze z przyjemnością wracam w góry.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij