J. angielski – Paweł Grabias

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:
Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Uniwersytetu Śląskiego. Nauczyciel mianowany z dziesięcioletnim stażem i doświadczeniem w nauczaniu grup na każdym poziomie zaawansowania. Uczyłem zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Cele:
Praca nauczyciela jest moją pasją. Z zaangażowaniem podejmuję nowe wyzwania, które sprawiają, że nieustannie się rozwijam. Do wszystkich uczniów podchodzę indywidualnie, starając się dostrzec i umiejętnie wykorzystać to, co  w nich najlepsze.

Zainteresowania:
Jestem optymistą, który w każdej sytuacji potrafi odnaleźć słoneczną stronę. Poza pracą interesuję się literaturą anglojęzyczną (W. Blake, P.B. Shelley, H.D. Thoreau, W. Whitman i wielu, wielu innych), muzyką (głównie rockową) oraz komiksem Charlesa M. Schulza o przygodach psa o imieniu Snoopy. Kocham Bieszczady i zawsze z przyjemnością wracam w góry.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ [EGZAMINU]?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij