Noc filmowa

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W nocy z 5 na 6 lutego bieżącego roku w  Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale odbyła się Noc filmowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Nie była to pierwsza impreza tego typu w LOB, gdyż podobne inicjatywy Samorząd podejmował także w poprzednich latach. Wydarzenie to rozpoczęło się o 19:00, a zakończyło o 7:00 rano następnego dnia. Ku zdziwieniu nauczycieli, w przedsięwzięciu uczestniczyło bardzo wiele osób i każda z nich wytrwała do rana. Wszystkim osobom biorącym udział w maratonie repertuar przypadł niezmiernie do gustu. Uczniowie mają nadzieję na więcej tego typu wydarzeń organizowanych przez szkołę.

Nad zabawą czuwali nauczyciele szkoły: Beata Sołczyk, Magdalena Brzezowska, Agnieszka Czarnik, Omar Cardenas, Natalia Terlikowska oraz Aleksandra Bernatowska-Hadała.

Przewodnicząca SU Agata Cużytek

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij