Biologia / Przyroda – Aleksandra Bernatowska-Hadała

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów biologicznych na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jak również ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach Technologia żywności z elementami żywienia człowieka oraz Biotechnologia żywności na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne na wszystkich etapach kształcenia. Obecnie jestem nauczycielem w Liceum Ogólnokształcącym i w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, gdzie prowadzę lekcje biologii oraz przyrody w klasach tradycyjnych i dwujęzycznych. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego OKE.

Cele:

Lekcja biologii to nie tylko wykład wiedzy, ale również zajęcia w terenie, doświadczenia w laboratorium i praca z mikroskopem. To istotny udział w budowaniu u młodzieży szacunku do otaczającej przyrody. Dydaktyka biologii ma na celu przybliżyć prawa nią rządzące, zapoznać z tajnikami budowy i funkcjonowania organizmów, a przede wszystkim jak najlepiej przygotować do egzaminu maturalnego. Dodam, że praca z młodzieżą jest dla mnie ciekawym wyzwaniem i jednocześnie dużą przyjemnością.

Zainteresowania:

Interesuję się szeroko pojętą przyrodą i chemią, ochroną środowiska, technologią żywności i żywieniem człowieka jak również kulturami in vitro roślin. Czas wolny spędzam w kontakcie z naturą, gdzie mogę podziwiać piękno przyrody.

Do zobaczenia w Liceum w Boguchwale :-)

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

WARTO CZYTAĆ

WARTO CZYTAĆ

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do skorzystania z nowego, wzbogaconego, księgozbioru Biblioteki szkolnej. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa...

 
Nabór do oddziałów międzynarodowych

Nabór do oddziałów międzynarodowych

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, od września 2020 roku, daje pozytywnie zmotywowanej do pracy młodzieży, obok kształcenia...

 
 

NASZE SUKCESY »

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b, Mateusz Wasylewicz, zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” w kategorii „Żak”. W...

 
Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Uczniów i ich Rodziców, że w dniu 28 sierpnia 2020r. otrzymaliśmy Decyzję wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij