Biologia / Przyroda – Aleksandra Bernatowska-Hadała

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów biologicznych na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jak również ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach Technologia żywności z elementami żywienia człowieka oraz Biotechnologia żywności na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne na wszystkich etapach kształcenia. Obecnie jestem nauczycielem w Liceum Ogólnokształcącym i w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, gdzie prowadzę lekcje biologii oraz przyrody w klasach tradycyjnych i dwujęzycznych. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego OKE.

Cele:

Lekcja biologii to nie tylko wykład wiedzy, ale również zajęcia w terenie, doświadczenia w laboratorium i praca z mikroskopem. To istotny udział w budowaniu u młodzieży szacunku do otaczającej przyrody. Dydaktyka biologii ma na celu przybliżyć prawa nią rządzące, zapoznać z tajnikami budowy i funkcjonowania organizmów, a przede wszystkim jak najlepiej przygotować do egzaminu maturalnego. Dodam, że praca z młodzieżą jest dla mnie ciekawym wyzwaniem i jednocześnie dużą przyjemnością.

Zainteresowania:

Interesuję się szeroko pojętą przyrodą i chemią, ochroną środowiska, technologią żywności i żywieniem człowieka jak również kulturami in vitro roślin. Czas wolny spędzam w kontakcie z naturą, gdzie mogę podziwiać piękno przyrody.

Do zobaczenia w Liceum w Boguchwale :-)

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij