Biologia / Przyroda – Aleksandra Bernatowska-Hadała

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów biologicznych na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jak również ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach Technologia żywności z elementami żywienia człowieka oraz Biotechnologia żywności na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne na wszystkich etapach kształcenia. Obecnie jestem nauczycielem w Liceum Ogólnokształcącym i w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, gdzie prowadzę lekcje biologii oraz przyrody w klasach tradycyjnych i dwujęzycznych. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego OKE.

Cele:

Lekcja biologii to nie tylko wykład wiedzy, ale również zajęcia w terenie, doświadczenia w laboratorium i praca z mikroskopem. To istotny udział w budowaniu u młodzieży szacunku do otaczającej przyrody. Dydaktyka biologii ma na celu przybliżyć prawa nią rządzące, zapoznać z tajnikami budowy i funkcjonowania organizmów, a przede wszystkim jak najlepiej przygotować do egzaminu maturalnego. Dodam, że praca z młodzieżą jest dla mnie ciekawym wyzwaniem i jednocześnie dużą przyjemnością.

Zainteresowania:

Interesuję się szeroko pojętą przyrodą i chemią, ochroną środowiska, technologią żywności i żywieniem człowieka jak również kulturami in vitro roślin. Czas wolny spędzam w kontakcie z naturą, gdzie mogę podziwiać piękno przyrody.

Do zobaczenia w Liceum w Boguchwale :-)

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij