Biologia / Przyroda – Aleksandra Bernatowska-Hadała

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów biologicznych na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jak również ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach Technologia żywności z elementami żywienia człowieka oraz Biotechnologia żywności na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne na wszystkich etapach kształcenia. Obecnie jestem nauczycielem w Liceum Ogólnokształcącym i w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, gdzie prowadzę lekcje biologii oraz przyrody w klasach tradycyjnych i dwujęzycznych. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego OKE.

Cele:

Lekcja biologii to nie tylko wykład wiedzy, ale również zajęcia w terenie, doświadczenia w laboratorium i praca z mikroskopem. To istotny udział w budowaniu u młodzieży szacunku do otaczającej przyrody. Dydaktyka biologii ma na celu przybliżyć prawa nią rządzące, zapoznać z tajnikami budowy i funkcjonowania organizmów, a przede wszystkim jak najlepiej przygotować do egzaminu maturalnego. Dodam, że praca z młodzieżą jest dla mnie ciekawym wyzwaniem i jednocześnie dużą przyjemnością.

Zainteresowania:

Interesuję się szeroko pojętą przyrodą i chemią, ochroną środowiska, technologią żywności i żywieniem człowieka jak również kulturami in vitro roślin. Czas wolny spędzam w kontakcie z naturą, gdzie mogę podziwiać piękno przyrody.

Do zobaczenia w Liceum w Boguchwale :-)

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij