Biologia / Przyroda – Aleksandra Bernatowska-Hadała

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów biologicznych na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jak również ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach Technologia żywności z elementami żywienia człowieka oraz Biotechnologia żywności na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne na wszystkich etapach kształcenia. Obecnie jestem nauczycielem w Liceum Ogólnokształcącym i w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, gdzie prowadzę lekcje biologii oraz przyrody w klasach tradycyjnych i dwujęzycznych. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego OKE.

Cele:

Lekcja biologii to nie tylko wykład wiedzy, ale również zajęcia w terenie, doświadczenia w laboratorium i praca z mikroskopem. To istotny udział w budowaniu u młodzieży szacunku do otaczającej przyrody. Dydaktyka biologii ma na celu przybliżyć prawa nią rządzące, zapoznać z tajnikami budowy i funkcjonowania organizmów, a przede wszystkim jak najlepiej przygotować do egzaminu maturalnego. Dodam, że praca z młodzieżą jest dla mnie ciekawym wyzwaniem i jednocześnie dużą przyjemnością.

Zainteresowania:

Interesuję się szeroko pojętą przyrodą i chemią, ochroną środowiska, technologią żywności i żywieniem człowieka jak również kulturami in vitro roślin. Czas wolny spędzam w kontakcie z naturą, gdzie mogę podziwiać piękno przyrody.

Do zobaczenia w Liceum w Boguchwale :-)

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ [EGZAMINU]?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij