Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.

Słowa te zaczerpnięte z wiersza pt.: „Nic dwa razy” Wisławy Szymborskiej, recytowane przez uczennicę klasy drugiej Adriannę Król, rozpoczęły uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, która odbyła się 29 kwietnia 2016 r.

Pożegnanie maturzystów należy do jednego z najważniejszych wydarzeń w Liceum. Jest dniem wyjątkowym dla uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli. To podsumowanie IV etapu edukacji. Uczniowie przez trzy lata nauki w Liceum pracowali solidnie nad przygotowaniem się do egzaminu dojrzałości, stanowiącego warunek niezbędny do podjęcia studiów na wymarzonych uczelniach krajowych i zagranicznych.

Część artystyczną pożegnania klas III przygotowały zgodnie z tradycją Szkoły klasy II.Oficjalne pożegnanie było także pretekstem do ostatniego spotkania w ramach zespołów klasowych z wychowawcami.

4 maja 2016 r. maturzyści rozpoczynają egzaminy maturalne przystępując do egzaminu z języka polskiego w zakresie podstawowym. Życzymy „połamania piór” na egzaminach, a także właściwych decyzji dotyczących wyboru dalszej drogi kształcenia oraz pracy zawodowej.

GALERIA ZDJĘĆ – kliknij tutaj.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała...

 
Dlaczego LOB ?

Dlaczego LOB ?

„Śród takich pół przed laty, nad brzegiem ruczaju, Na pagórku niewielkim, we brzozowym gaju, Stał dwór szlachecki….” I…. stoi do dziś!  Dlaczego...

 
 

NASZE SUKCESY »

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała...

 
Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

9 stycznia 2020r. ogłoszono Ranking Liceów Ogólnokształcących – 2020 – Perspektywy. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij