Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.

Słowa te zaczerpnięte z wiersza pt.: „Nic dwa razy” Wisławy Szymborskiej, recytowane przez uczennicę klasy drugiej Adriannę Król, rozpoczęły uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, która odbyła się 29 kwietnia 2016 r.

Pożegnanie maturzystów należy do jednego z najważniejszych wydarzeń w Liceum. Jest dniem wyjątkowym dla uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli. To podsumowanie IV etapu edukacji. Uczniowie przez trzy lata nauki w Liceum pracowali solidnie nad przygotowaniem się do egzaminu dojrzałości, stanowiącego warunek niezbędny do podjęcia studiów na wymarzonych uczelniach krajowych i zagranicznych.

Część artystyczną pożegnania klas III przygotowały zgodnie z tradycją Szkoły klasy II.Oficjalne pożegnanie było także pretekstem do ostatniego spotkania w ramach zespołów klasowych z wychowawcami.

4 maja 2016 r. maturzyści rozpoczynają egzaminy maturalne przystępując do egzaminu z języka polskiego w zakresie podstawowym. Życzymy „połamania piór” na egzaminach, a także właściwych decyzji dotyczących wyboru dalszej drogi kształcenia oraz pracy zawodowej.

GALERIA ZDJĘĆ – kliknij tutaj.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij