Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.

Słowa te zaczerpnięte z wiersza pt.: „Nic dwa razy” Wisławy Szymborskiej, recytowane przez uczennicę klasy drugiej Adriannę Król, rozpoczęły uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, która odbyła się 29 kwietnia 2016 r.

Pożegnanie maturzystów należy do jednego z najważniejszych wydarzeń w Liceum. Jest dniem wyjątkowym dla uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli. To podsumowanie IV etapu edukacji. Uczniowie przez trzy lata nauki w Liceum pracowali solidnie nad przygotowaniem się do egzaminu dojrzałości, stanowiącego warunek niezbędny do podjęcia studiów na wymarzonych uczelniach krajowych i zagranicznych.

Część artystyczną pożegnania klas III przygotowały zgodnie z tradycją Szkoły klasy II.Oficjalne pożegnanie było także pretekstem do ostatniego spotkania w ramach zespołów klasowych z wychowawcami.

4 maja 2016 r. maturzyści rozpoczynają egzaminy maturalne przystępując do egzaminu z języka polskiego w zakresie podstawowym. Życzymy „połamania piór” na egzaminach, a także właściwych decyzji dotyczących wyboru dalszej drogi kształcenia oraz pracy zawodowej.

GALERIA ZDJĘĆ – kliknij tutaj.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij