Matematyka – Urszula Pastwa

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3
Wykształcenie: ukończyłam studia magisterskie z matematyki i studia licencjackie z informatyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem doktorantką na Politechnice Warszawskiej.
Doświadczenie: przez kilka lat pracowałam ze zdolnymi uczniami szykującymi się do Olimpiady Matematycznej na poziomie gimnazjum i liceum. Brałam udział w pracach Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Miałam również okazję prowadzić zajęcia dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej.
Cele: Jako nauczycielka chciałabym, by moi uczniowie mieli okazję doświadczyć matematyki, która jest prosta (choć nie zawsze oczywista i często wymagająca pracy), zrozumiała, a przede wszystkim pasjonująca.
Zainteresowania: Matematyka przewija się przez wszystkie etapy mojego życia. Obecnie zajmuję się dziedziną, która nazywa się Matematyką Dyskretną. Uwielbiam też wędrówki (szczególnie te po górach) i poznawanie różnych zakątków Polski.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij