Matematyka – Urszula Pastwa

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3
Wykształcenie: ukończyłam studia magisterskie z matematyki i studia licencjackie z informatyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem doktorantką na Politechnice Warszawskiej.
Doświadczenie: przez kilka lat pracowałam ze zdolnymi uczniami szykującymi się do Olimpiady Matematycznej na poziomie gimnazjum i liceum. Brałam udział w pracach Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Miałam również okazję prowadzić zajęcia dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej.
Cele: Jako nauczycielka chciałabym, by moi uczniowie mieli okazję doświadczyć matematyki, która jest prosta (choć nie zawsze oczywista i często wymagająca pracy), zrozumiała, a przede wszystkim pasjonująca.
Zainteresowania: Matematyka przewija się przez wszystkie etapy mojego życia. Obecnie zajmuję się dziedziną, która nazywa się Matematyką Dyskretną. Uwielbiam też wędrówki (szczególnie te po górach) i poznawanie różnych zakątków Polski.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ [EGZAMINU]?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij