Matematyka – Urszula Pastwa

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3
Wykształcenie: ukończyłam studia magisterskie z matematyki i studia licencjackie z informatyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem doktorantką na Politechnice Warszawskiej.
Doświadczenie: przez kilka lat pracowałam ze zdolnymi uczniami szykującymi się do Olimpiady Matematycznej na poziomie gimnazjum i liceum. Brałam udział w pracach Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów. Miałam również okazję prowadzić zajęcia dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej.
Cele: Jako nauczycielka chciałabym, by moi uczniowie mieli okazję doświadczyć matematyki, która jest prosta (choć nie zawsze oczywista i często wymagająca pracy), zrozumiała, a przede wszystkim pasjonująca.
Zainteresowania: Matematyka przewija się przez wszystkie etapy mojego życia. Obecnie zajmuję się dziedziną, która nazywa się Matematyką Dyskretną. Uwielbiam też wędrówki (szczególnie te po górach) i poznawanie różnych zakątków Polski.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij